WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

2,40 zł z VAT 1,95 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo lub jednomodowym. Port LAN bez autonegocjacji (tylko gigabit). Model MC220S posiada autonegocjację na porcie LAN.

Producent: TP-Link

76,31 zł z VAT 62,04 zł netto

szt

Ubiquiti (NSM5) NanoStation M5

Ubiquiti (NSM5) NanoStation M5

Urządzenie standardu 2x2 MIMO DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

349,62 zł z VAT 284,24 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

4,78 zł z VAT 3,89 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter FC/UPC, MM, DUPLEX

9,25 zł z VAT 7,52 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX z klapką zabezpieczającą

5,61 zł z VAT 4,56 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator