WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

2,48 zł z VAT 2,02 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, SIMPLEX

3,32 zł z VAT 2,70 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

20,05 zł z VAT 16,30 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xFC-ST, wysuwana

119,31 zł z VAT 97,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

3,39 zł z VAT 2,76 zł netto

szt

Wkręty M2,2 do adapterów światłowodowych (100szt.)

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator