WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

2,52 zł z VAT 2,05 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz PoE 24V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz PoE 24V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz przeznaczony do RB433/333

Producent: brak danych

23,17 zł z VAT 18,84 zł netto

szt

Zasilacz 12V 2A

18,99 zł z VAT 15,44 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

3,76 zł z VAT 3,06 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

2,48 zł z VAT 2,02 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

20,58 zł z VAT 16,73 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX (rectangle one-body)

2,52 zł z VAT 2,05 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX (bez uszu)

1,39 zł z VAT 1,13 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator