WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

2,60 zł z VAT 2,11 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX

Produkty Pokrewne/Powiązane

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

2,66 zł z VAT 2,16 zł netto

szt

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX (rectangle one-body)

2,60 zł z VAT 2,11 zł netto

szt

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX (square one-body)

2,60 zł z VAT 2,11 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

4,21 zł z VAT 3,42 zł netto

szt

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

3,75 zł z VAT 3,05 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM

37,44 zł z VAT 30,44 zł netto

szt

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo- lub jednomodowym

Producent: TP-Link

68,88 zł z VAT 56,00 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 10m

18,93 zł z VAT 15,39 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

4,34 zł z VAT 3,53 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX (bez uszu)

1,83 zł z VAT 1,49 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator