WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

2,92 zł z VAT 2,37 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX

Produkty Pokrewne/Powiązane

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX (square one-body)

2,92 zł z VAT 2,37 zł netto

szt

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX (rectangle one-body)

2,92 zł z VAT 2,37 zł netto

szt

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

3,00 zł z VAT 2,44 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tacka światłowodowa P037 (6/12) v.2

8,00 zł z VAT 6,50 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

4,92 zł z VAT 4,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

8,97 zł z VAT 7,29 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

3,54 zł z VAT 2,88 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,76 zł z VAT 7,12 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

1,53 zł z VAT 1,24 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX (bez uszu)

2,13 zł z VAT 1,73 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator