WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter FC/APC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

3,26 zł z VAT 2,65 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter FC/APC, SM, SIMPLEX.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter LC/UPC, MM, SIMPLEX

3,80 zł z VAT 3,09 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

8,66 zł z VAT 7,04 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

3,39 zł z VAT 2,76 zł netto

szt

Adapter FC/APC, SM, SIMPLEX (square one-body)

3,26 zł z VAT 2,65 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 10m

20,59 zł z VAT 16,74 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter FC/UPC, MM, DUPLEX

10,87 zł z VAT 8,84 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX (bez uszu)

0,90 zł z VAT 0,73 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator