WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

Producent: Opto

1,29 zł z VAT 1,05 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,54 zł z VAT 2,88 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P5012 (12/24)

BESTSELLER

8,66 zł z VAT 7,04 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

17,47 zł z VAT 14,20 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 0,5m

17,77 zł z VAT 14,45 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM3, 2m

6,62 zł z VAT 5,38 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX

4,72 zł z VAT 3,84 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, SIMPLEX

3,32 zł z VAT 2,70 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator