WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

Producent: Opto

1,29 zł z VAT 1,05 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz PoE 18V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz PoE 18V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz przeznaczony do zasilania płyt RB

Producent: brak danych

22,16 zł z VAT 18,02 zł netto

szt

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

158,84 zł z VAT 129,14 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,54 zł z VAT 2,88 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, SIMPLEX

3,32 zł z VAT 2,70 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 1m

22,64 zł z VAT 18,41 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Wkręty M2,2 do adapterów światłowodowych (100szt.)

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

szt

Adapter do złączy 1,25mm do lokalizatora

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator