WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

Producent: Opto

1,29 zł z VAT 1,05 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

3,28 zł z VAT 2,67 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

19,78 zł z VAT 16,08 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

17,31 zł z VAT 14,07 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM3, 2m

6,56 zł z VAT 5,33 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter FC/UPC, SM, SIMPLEX (square one-body)

3,14 zł z VAT 2,55 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,36 zł z VAT 2,73 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator