WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

Producent: Opto

1,29 zł z VAT 1,05 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

RouterBoard GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

Urządzeniem do zastosowań zewnętrznych, pracujące w częstotliwości 2,4GHz lub 5 GHz. W zestawie antena dookólna o zysku 6 dBi.

Producent: MikroTik

290,60 zł z VAT 236,26 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

3,32 zł z VAT 2,70 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P5012 (12/24)

BESTSELLER

8,63 zł z VAT 7,02 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

17,47 zł z VAT 14,20 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 1m

19,03 zł z VAT 15,47 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/UPC, SM, QUAD (SC MOUNT)

9,24 zł z VAT 7,51 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

2,41 zł z VAT 1,96 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator