WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

Producent: Opto

1,29 zł z VAT 1,05 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik RB951Ui-2HnD

MikroTik RB951Ui-2HnD

Bezprzewodowy router/access point oparty na procesorze Atheros 600MHz. Praca w paśmie 2,4 GHz, 5x portów fast Ethernet, 1x port USB, moc nadawcza 1W (30 dBm), anteny 2x2 MIMO o zysku 2,5 dBi

Producent: MikroTik

219,09 zł z VAT 178,12 zł netto

szt

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

2,44 zł z VAT 1,98 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 6U, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 19" 6U, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 6U 19", 520x330x450 mm, drzwi szklane

Producent: StalFlex

219,00 zł z VAT 178,05 zł netto

szt

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m.

Producent: MikroTik

182,79 zł z VAT 148,61 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

3,28 zł z VAT 2,67 zł netto

szt

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX (square one-body)

2,44 zł z VAT 1,98 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator