WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

Producent: Opto

1,27 zł z VAT 1,03 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

1,69 zł z VAT 1,37 zł netto

szt

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

2,40 zł z VAT 1,95 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

19,36 zł z VAT 15,74 zł netto

szt

MikroTik hEX (RB750Gr3)

MikroTik hEX (RB750Gr3)

5x LAN, 256MB SD-RAM i 16MB FLASH, USB, microSD
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

215,11 zł z VAT 174,89 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 8 gniazd UPS (C13), 1.8m z wyłącznikiem i zabezp., czarna

Listwa zasilająca 19", 8 gniazd UPS (C13), 1.8m z wyłącznikiem i zabezp., czarna

Listwa zasilająca z 8 gniazdami UPS (C13) z wyłącznikiem i bezpiecznikiem nadprądowym.

Producent: brak danych

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/APC, SM, QUAD (SC MOUNT)

WYPRZEDAŻ

4,91 zł z VAT 8,95 zł 3,99 zł netto

szt

Adapter FC/UPC, SM, SIMPLEX (square one-body)

3,06 zł z VAT 2,49 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator