WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

Producent: Opto

4,10 zł z VAT 3,33 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

5,30 zł z VAT 4,31 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

20,07 zł z VAT 16,32 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

24,70 zł z VAT 20,08 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02D

9,56 zł z VAT 7,77 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

1,00 zł z VAT 0,81 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

1,44 zł z VAT 1,17 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator