WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

Producent: Opto

4,65 zł z VAT 3,78 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX

Produkty Pokrewne/Powiązane

Adapter LC/UPC, MM, SIMPLEX

3,73 zł z VAT 3,03 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT), bez uszu

4,08 zł z VAT 3,32 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz PoE 18V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz PoE 18V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz przeznaczony do zasilania płyt RB

Producent: brak danych

25,85 zł z VAT 21,02 zł netto

szt

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

20,81 zł z VAT 16,92 zł netto

szt

Tester okablowania LCD z szukaczem/skanerem kabli, RJ-45, RJ-11, BNC, USB (NF-300)

Tester okablowania LCD z szukaczem/skanerem kabli, RJ-45, RJ-11, BNC, USB (NF-300)

Tester okablowania + lokalizator + skaner.
Umożliwia detekcję występujących w sieci zakłóceń i błędów okablowania, koncentrycznego, telefonicznego, skrętek UTP i STP/FTP.

Producent: NOYAFA

354,24 zł z VAT 288,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option S-85DLC05D, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Option S-85DLC05D, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

68,01 zł z VAT 55,29 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter FC/UPC, SM, SIMPLEX (square one-body)

3,54 zł z VAT 2,88 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT), bez uszu

4,16 zł z VAT 3,38 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator