WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

Producent: Opto

4,46 zł z VAT 3,63 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX

Produkty Pokrewne/Powiązane

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT), bez uszu

3,92 zł z VAT 3,19 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, SIMPLEX

3,58 zł z VAT 2,91 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

1,87 zł z VAT 1,52 zł netto

szt

StalFlex CR19-2U-130-W Obudowa rack 19" 2U, 130mm, pionowa, biała

Obudowa Rack 19" 2U, 130mm, pionowa, biała

Pionowa szafa wisząca Rack 19" 2U, 130 mm, biała
Obciążenie: 40 kg

Producent: StalFlex

278,10 zł z VAT 226,10 zł netto

szt

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8G-2S+IN

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8G-2S+IN

8-portowy switch Gigabit Ethernet z 2x slotami SFP+, SwitchOS

Producent: MikroTik

453,69 zł z VAT 368,85 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

4,40 zł z VAT 3,58 zł netto

szt

Szafkowy zasilacz buforowy ZBF-24V-1.6A-7Ah

301,35 zł z VAT 245,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX (square one-body)

2,63 zł z VAT 2,14 zł netto

szt

Adapter FC/APC, SM, SIMPLEX

3,05 zł z VAT 2,48 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator