WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

Producent: Opto

3,46 zł z VAT 2,81 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,30 zł z VAT 2,68 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

3,25 zł z VAT 2,64 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 20m

68,86 zł z VAT 55,98 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02D

9,70 zł z VAT 7,89 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter FC/APC, SM, SIMPLEX

2,79 zł z VAT 2,27 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Wkręty M2,2 do adapterów światłowodowych (100szt.)

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator