WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

Producent: Opto

3,46 zł z VAT 2,81 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,48 zł z VAT 0,39 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, QUAD (SC MOUNT)

9,02 zł z VAT 7,33 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 10m

37,86 zł z VAT 30,78 zł netto

szt

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 21 dBi

Producent: MikroTik

175,03 zł z VAT 142,30 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 0,5m

17,32 zł z VAT 14,08 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX z klapką zabezpieczającą

5,61 zł z VAT 4,56 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX (bez uszu)

1,27 zł z VAT 1,03 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator