WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

Producent: Opto

4,10 zł z VAT 3,33 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

1,21 zł z VAT 0,98 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 10m

32,28 zł z VAT 26,24 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

24,70 zł z VAT 20,08 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P5012 (12/24)

BESTSELLER

8,31 zł z VAT 6,76 zł netto

szt

UPLink EPON ONU 122R 1x GbE, 1x FE, 1x SC/PC, WiFi 300 Mb/s

108,24 zł z VAT 88,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/UPC, MM, SIMPLEX

3,86 zł z VAT 3,14 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

2,21 zł z VAT 1,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator