WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, MM, SIMPLEX

Producent: Opto

3,21 zł z VAT 2,61 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, MM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX

2,36 zł z VAT 1,92 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

2,31 zł z VAT 1,88 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

3,26 zł z VAT 2,65 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-nanoHD) UniFi NanoHD

Ubiquiti (UAP-nanoHD) UniFi NanoHD

Unifi Access Point, który ma nowy standard Wave2, a także 4x4 MU-MIMO i zasięg 122 metrów. Przeznaczone jest do użytku wewnątrz pomieszczeń. Osiąga prędkość 1733 Mb/s (w sieci 5 GHz) i 300 Mb/s (2,4 GHz).

Producent: Ubiquiti Networks

700,25 zł z VAT 569,31 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 0,5m

17,13 zł z VAT 13,93 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,84 zł z VAT 0,68 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, QUAD (SC MOUNT)

8,92 zł z VAT 7,25 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator