WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, MM, SIMPLEX

Producent: Opto

3,32 zł z VAT 2,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, MM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,91 zł z VAT 0,74 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,54 zł z VAT 2,88 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

2,41 zł z VAT 1,96 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 0,5m G657A2

9,45 zł z VAT 7,68 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

3,39 zł z VAT 2,76 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter MPO MM Simplex typ A

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

3,32 zł z VAT 2,70 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator