WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, MM, SIMPLEX

Producent: Opto

3,43 zł z VAT 2,79 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, MM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,91 zł z VAT 0,74 zł netto

szt

MikroTik GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

MikroTik GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

Urządzeniem do zastosowań zewnętrznych, pracujące w częstotliwości 2,4GHz lub 5 GHz. W zestawie antena dookólna o zysku 6 dBi.

Producent: MikroTik

299,90 zł z VAT 243,82 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,65 zł z VAT 2,97 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

2,48 zł z VAT 2,02 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

18,01 zł z VAT 14,64 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter FC/UPC, SM, SIMPLEX (square one-body)

3,28 zł z VAT 2,67 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,49 zł z VAT 2,84 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator