WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, MM, SIMPLEX

Producent: Opto

3,28 zł z VAT 2,67 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, MM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

RouterBoard GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

Urządzeniem do zastosowań zewnętrznych, pracujące w częstotliwości 2,4GHz lub 5 GHz. W zestawie antena dookólna o zysku 6 dBi.

Producent: MikroTik

287,24 zł z VAT 233,53 zł netto

szt

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

2,44 zł z VAT 1,98 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

2,39 zł z VAT 1,94 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 0,5m

19,48 zł z VAT 15,84 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX z klapką zabezpieczającą

5,71 zł z VAT 4,64 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX z klapką zabezpieczającą

5,71 zł z VAT 4,64 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator