WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM

Producent: Option

43,28 zł z VAT 35,19 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC MM
Długość fali TX
850nm
Długość fali RX
850nm
Budżet mocy/zasięg portu
7dB / 0.55km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
50/125,
62.5/125,
100/140 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt masztu 7

Uchwyt masztu 7

W komplecie 2 cybanty

25,34 zł z VAT 20,60 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

103,89 zł z VAT 84,46 zł netto

szt

Hak nakrętkowy Ø12

10,46 zł z VAT 8,50 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 1m

20,16 zł z VAT 16,39 zł netto

szt

TotoLink A7000R

NOWOŚĆ!

TotoLink A7000R

Dwupasmowy router WiFi AC2600 ze standardem 802.11ac Wave 2 i technologią MU-MIMO, 8x zewnętrznych anten

Producent: TotoLink

263,07 zł z VAT 213,88 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

89,62 zł z VAT 72,86 zł netto

szt

TP-Link TL-SM311LS

TP-Link TL-SM311LS

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator