WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM

Producent: Option

42,14 zł z VAT 34,26 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC MM
Długość fali TX
850nm
Długość fali RX
850nm
Budżet mocy/zasięg portu
7dB / 0.55km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
50/125,
62.5/125,
100/140 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

20,84 zł z VAT 16,94 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy czołowy 40

25,71 zł z VAT 20,90 zł netto

szt

MikroTik LHG 5 (RBLHG-5nD)

MikroTik LHG 5 (RBLHG-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 24,5 dBi

Producent: MikroTik

229,33 zł z VAT 186,45 zł netto

szt

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 21 dBi

Producent: MikroTik

183,52 zł z VAT 149,20 zł netto

szt

TotoLink N300RT

TotoLink N300RT

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s.

Producent: TotoLink

58,99 zł z VAT 47,96 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1550nm, 80km (S-55DLC80D)

138,79 zł z VAT 112,84 zł netto

szt

D-Link DEM-311GT

D-Link DEM-311GT

1000Base-SX (850nm), MM LC, 550m

Producent: D-Link

220,54 zł z VAT 179,30 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator