WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM

Producent: Option

44,12 zł z VAT 35,87 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC MM
Długość fali TX
850nm
Długość fali RX
850nm
Budżet mocy/zasięg portu
7dB / 0.55km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
50/125,
62.5/125,
100/140 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód FTP Maxcable, kat 5e, 305m, zewnętrzny UV

Przewód FTP Maxcable, kat 5e, 305m, zewnętrzny UV

Kabel w izolacji koloru czarnego

Producent: Maxcable

364,08 zł z VAT 296,00 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

94,34 zł z VAT 76,70 zł netto

szt

RouterBoard SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2) + osłona SAr2

RouterBoard SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2) + osłona SAr2

Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit + osłona antyzakłóceniowa

Producent: MikroTik

392,48 zł z VAT 319,09 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 30m G657A2

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

8 gigabitowych portów PoE, 802.3af/at

Producent: MikroTik

647,47 zł z VAT 526,40 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

RouterBoard S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

103,59 zł z VAT 84,22 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

76,31 zł z VAT 62,04 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator