WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

Producent: Opto

10,65 zł z VAT 8,66 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 2m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz buforowy PSBB2512 13.8V/2,5A

166,05 zł z VAT 135,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

10,80 zł z VAT 8,78 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-LR) UniFi UAP-LR

Ubiquiti (UAP-LR) UniFi UAP-LR

Moc 28 dBm, zasięg do 180m.

Producent: Ubiquiti Networks

349,62 zł z VAT 284,24 zł netto

szt

Chusteczki z alkoholem Alko-Pad (100 szt.)

Chusteczki z alkoholem Alko-Pad

46,52 zł z VAT 37,82 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (zielony)

1,81 zł z VAT 1,47 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

28,98 zł z VAT 23,56 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 0.5m G657A2

19,16 zł z VAT 15,58 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator