WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord UTP kat.5e 20m (szary)

15,71 zł z VAT 12,77 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patch Cable proste z końcówką RJ45 na kablu sieciowym UTP kat. 5e.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SG1016

TP-Link TL-SG1016

Niezarządzalny 16-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

282,54 zł z VAT 229,71 zł netto

szt

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 76 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba z góry M5 (T13)

Producent: MW Power

154,98 zł z VAT 126,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord UTP kat.5e 10m (szary)

8,03 zł z VAT 6,53 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-Lite-5) UniFi UAP-AC Lite 5-pack

Ubiquiti (UAP-AC-Lite-5) UniFi UAP-AC Lite 5-pack

W zestawie 5 urządzeń Ubiquiti UAP-AC LITE. Zestaw nie zawiera zasilaczy.

Producent: Ubiquiti Networks

1 569,07 zł z VAT 1 275,67 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

46,03 zł z VAT 37,42 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord UTP kat.5e 3m (pomarańczowy)

3,17 zł z VAT 2,58 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 15m (szary)

16,37 zł z VAT 13,31 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator