WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m G657B3 Ghost (przeźroczysty)

Producent: Opto

27,12 zł z VAT 22,05 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657B3 10m.

Patchcord EasyBend wykonany na włóknie G.657B3 o promieniu gięcia 5mm, w kablu osłonowym 0,9mm przezroczystym (GHOST). Charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na zaginanie. Jest dedykowany do połączeń od puszki abonenckiej do ONU. Może być prowadzony w miejscach wymagających zredukowanego promienia gięcia takich jak:
  • listwy przypodłogowe,
  • wąskie koryta kablowe,
  • mufy,
  • przełącznice,
  • załamania tras kablowych.
Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Zastosowanie gotowego patchcorda znacząco skraca czas instalacji, nie wymaga spawania w domu klienta.
 
"Niewidzialny" patchcord abonencki typu micro-DROP 0,9mm to idealne rozwiązanie do instalacji wewnętrznych światłowodowych FTTH w których zależy nam na bardzo estetycznym i nowoczesnym wyglądzie w istniejących biurowcach oraz jednostkach mieszkalnych. Kabel może być mocowany na ścianach oraz sufitach za pomocą specjalnych klipsów lub klejów, a po instalacji może zostać pomalowany razem ze ścianami. Dzięki takiemu rozwiązaniu kabel staje się praktycznie nie widzialny. Instalacja kabla micro-DROP z włóknem G.657.B3 jest bardzo szybka, łatwa i co najważniejsze bezpieczna dla parametrów transmisyjnych. 

Rodzaj patchcorda
jednomodowy
Typ transmisji światłowodowej
Simplex
Rodzaj złącz
SC/APC-SC/APC
Typ włókna
G.657B3
Długość patchcorda
10 m
Tłumienność losowa wtyk-wtyk, maksymalna ILw-w=
0.2 dB
Tłumienność losowa wtyk-wtyk, średnie ILw-w śr=
0.15 dB
Reflektancja RL UPC
>65 dB
Reflektancja RL APC
>65 dB
Wytrzymałość włókna
>50 N
Element wzmacniający
nylonowa powłoka zewnętrzna
Temperatura pracy
-40 ~ +85 °C °C

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 CAT5E UTP 8p8c KRJ45/5SLD (drut)

Wtyk RJ45 CAT5E UTP 8p8c KRJ45/5SLD (drut)

Nieekranowane złącze RJ45 8p8c UTP kat.5e zaciskane na przewody typu drut

Producent: Solarix

0,73 zł z VAT 0,59 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 3m

29,32 zł z VAT 23,84 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-ST/UPC, SM, duplex, 3m

27,98 zł z VAT 22,75 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator