WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 140m G657A2

Producent: Opto

135,79 zł z VAT 110,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 140m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m

Przeznaczony do instalacji wewnętrznych

Producent: Seven

456,15 zł z VAT 370,85 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

37,56 zł z VAT 30,54 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 40m G657A2

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

szt

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0102G, 1 wejście, 2 wyjścia

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0102G, 1 wejście, 2 wyjścia

Do montażu na ścianie. 1 wejście, 2 wyjścia.

25,57 zł z VAT 20,79 zł netto

szt

Rozgałęźnik RJ45, 1F/2F 8p8c

4,43 zł z VAT 3,60 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

26,49 zł z VAT 21,54 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

40,84 zł z VAT 33,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator