WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

Producent: Opto

63,70 zł z VAT 51,79 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

25,15 zł z VAT 20,45 zł netto

szt

Uchwyt satelitarny boczny 30 lewy

23,06 zł z VAT 18,75 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 12U GetFort, 600mm, drzwi szklane, czarna

824,10 zł z VAT 670,00 zł netto

szt

Ubiquiti (CKG2-RM) Uchwyt montażowy do szafy Rack 19", Cloud Key Gen2 Rack Mount

Ubiquiti (CKG2-RM) Uchwyt montażowy do szafy Rack 19", Cloud Key Gen2 Rack Mount

Uchwyt do montażu w szafie Rack 19" urządzeń z serii UniFi Cloud Key Gen2 marki Ubiquiti

Producent: Ubiquiti Networks

523,91 zł z VAT 425,94 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 7 gniazd, 1.8m, z wyłącznikiem i zabezp. SPD 10kVA, czarna

Listwa zasilająca 19", 7 gniazd, 1.8m, z wyłącznikiem i zabezp. SPD 10kVA, czarna

Listwa zasilająca z 7 gniazdami z wyłącznikiem i zabezpieczeniem przed przeciążeniem prądowym (SPD 10kVA).

Producent: brak danych

88,23 zł z VAT 71,73 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

18,84 zł z VAT 15,32 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m G657A2

11,25 zł z VAT 9,15 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator