WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

Producent: Opto

55,79 zł z VAT 45,36 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt masztu 7

Uchwyt masztu 7

W komplecie 2 cybanty

25,34 zł z VAT 20,60 zł netto

szt

Czujnik temperatury do LAN Kontrolera DS18B20

Czujnik temperatury do LAN Kontrolera DS18B20

Czujnik temperatury z kablem i wtyczką RJ11 do LAN kontrolera

Producent: brak danych

15,38 zł z VAT 12,50 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 3m

117,17 zł z VAT 95,26 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 30m

126,47 zł z VAT 102,82 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

8x gigabitowych portów Ethernet, 4x gniazdo na wkładkę SFP, procesor 400MHz, 128MB pamięci RAM, obudowa: desktop, RouterOS L5

Producent: MikroTik

496,10 zł z VAT 403,33 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 3m

25,10 zł z VAT 20,41 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

25,10 zł z VAT 20,41 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator