WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

Producent: Opto

56,97 zł z VAT 46,32 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)

MikroTik hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)

Wersja Tower Case.

Producent: MikroTik

82,52 zł z VAT 67,09 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,36 zł z VAT 2,73 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

9,58 zł z VAT 7,79 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE+ 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 457,09 zł z VAT 1 184,63 zł netto

szt

Option S-31DLC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Option S-31DLC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

65,52 zł z VAT 53,27 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

18,13 zł z VAT 14,74 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

19,29 zł z VAT 15,68 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator