WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m

Producent: Opto

13,20 zł z VAT 10,73 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SF1024D

TP-Link TL-SF1024D

Niezarządzalny 24-portowy switch Fast Ethernet

Producent: TP-Link

200,49 zł z VAT 163,00 zł netto

szt

ExtraLink 2F Cable (KRP indoor/ outdoor)

0,79 zł z VAT 0,64 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Netprotector PoE 8p Gigabit NPG-8P-1U

Netprotector PoE 8p Gigabit NPG-8P-1U

Model wycofany z produkcji, następca: SPG-8P-1U

Producent: brak danych

366,54 zł z VAT 298,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m

9,07 zł z VAT 7,37 zł netto

szt

MikroTik SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

MikroTik SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain

Producent: MikroTik

191,81 zł z VAT 155,94 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 0,5m

20,00 zł z VAT 16,26 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 3m

23,97 zł z VAT 19,49 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator