WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m

Producent: Opto

12,19 zł z VAT 9,91 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tacka P010 (12)

Tacka P010 (12)

Producent: Tracom

13,62 zł z VAT 11,07 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P5012 (12/24)

BESTSELLER

7,72 zł z VAT 6,28 zł netto

szt

Gniazdko natynkowe 2x RJ-45 kat.5e

17,22 zł z VAT 14,00 zł netto

szt

Tenda F3

BESTSELLER

Tenda F3

Bezprzewodowy router, 2.4 GHz, 300 Mb/s, 2T3R
Kup 3 szt. a 4-tą szt. otrzymasz GRATIS! 
Sprawdź wszystkie modele objęte promocją!

Producent: Tenda

56,00 zł z VAT 45,53 zł netto

szt

Taśma stalowa stal nierdzewna (PL) C201, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

BESTSELLER

Taśma stalowa stal nierdzewna (PL) C201, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

Długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm. Wyprodukowano w Polsce.

165,00 zł z VAT 134,15 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

24,30 zł z VAT 19,76 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 0.5m

18,65 zł z VAT 15,16 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator