WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m

Producent: Opto

12,30 zł z VAT 10,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Gumowa osłona wtyku RJ-45, szara

0,20 zł z VAT 0,16 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,84 zł z VAT 0,68 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

4,82 zł z VAT 3,92 zł netto

szt

RouterBoard LHG 5 (RBLHG-5nD)

RouterBoard LHG 5 (RBLHG-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 24,5 dBi

Producent: MikroTik

211,35 zł z VAT 171,83 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

72,09 zł z VAT 58,61 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 1m

22,02 zł z VAT 17,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator