WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m

Producent: Opto

12,47 zł z VAT 10,14 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Interline HORIZON mini

Interline HORIZON mini

Antena dookólna 7 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją pionową zakończona złączem N/ż

Producent: InterLine

98,40 zł z VAT 80,00 zł netto

szt

Tacka P010 (12)

Tacka P010 (12)

Producent: Tracom

12,82 zł z VAT 10,42 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P037 (6/12) v.2

8,46 zł z VAT 6,88 zł netto

szt

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

24,71 zł z VAT 20,09 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

18,15 zł z VAT 14,76 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 90m G657A2

95,20 zł z VAT 77,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator