WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m

Producent: Opto

12,48 zł z VAT 10,15 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail SC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

2,77 zł z VAT 2,25 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 7m

12,37 zł z VAT 10,06 zł netto

szt

Izopropanol Cleanser IPA 1l

31,98 zł z VAT 26,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m

8,22 zł z VAT 6,68 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657A2

8,22 zł z VAT 6,68 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 200m G657A2

199,26 zł z VAT 162,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

19,67 zł z VAT 15,99 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator