WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

Producent: Opto

2,21 zł z VAT 1,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX

4,17 zł z VAT 3,39 zł netto

szt

Ściągacz izolacji z nożem hakowym J-28H (8-28mm)

47,97 zł z VAT 39,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m G657A2

21,01 zł z VAT 17,08 zł netto

szt

Zaślepka otworu SC duplex

0,77 zł z VAT 0,63 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/UPC, MM, SIMPLEX

3,86 zł z VAT 3,14 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

5,30 zł z VAT 4,31 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator