WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

Producent: Opto

1,75 zł z VAT 1,42 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz PoE 24V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz PoE 24V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz przeznaczony do RB433/333

Producent: brak danych

22,56 zł z VAT 18,34 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Duplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Duplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

77,49 zł z VAT 63,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

9,74 zł z VAT 7,92 zł netto

szt

Karabińczyk I-K07 7x70 mm

1,21 zł z VAT 0,98 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX z klapką zabezpieczającą

5,81 zł z VAT 4,72 zł netto

szt

Adapter FC/UPC, MM, SIMPLEX

4,40 zł z VAT 3,58 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator