WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX z klapką zabezpieczającą

Producent: Opto

5,95 zł z VAT 4,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX z klapką zabezpieczającą (shutter).

Adaptery światłowodowe służą do połączenia ze sobą dwóch złączy światłowodowych. Otwór wejścia patchcordu jest dodatkowo zabezpieczony klapką.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX (bez uszu)

0,84 zł z VAT 0,68 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,96 zł z VAT 0,78 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX (bez uszu)

1,81 zł z VAT 1,47 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

2,08 zł z VAT 1,69 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Puszka natynkowa, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

8,34 zł z VAT 6,78 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

7,26 zł z VAT 5,90 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

22,99 zł z VAT 18,69 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

28,63 zł z VAT 23,28 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, QUAD (SC MOUNT)

3,68 zł z VAT 9,56 zł 2,99 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,49 zł z VAT 2,84 zł netto

szt

Adapter FC/UPC, SM, SIMPLEX (square one-body)

3,28 zł z VAT 2,67 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator