WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX z klapką zabezpieczającą

Producent: Opto

6,15 zł z VAT 5,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX z klapką zabezpieczającą (shutter).

Adaptery światłowodowe służą do połączenia ze sobą dwóch złączy światłowodowych. Otwór wejścia patchcordu jest dodatkowo zabezpieczony klapką.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

1,85 zł z VAT 1,50 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX (bez uszu)

1,86 zł z VAT 1,51 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,97 zł z VAT 0,79 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX (bez uszu)

0,90 zł z VAT 0,73 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

12x Pigtail LC/UPC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

59,83 zł z VAT 48,64 zł netto

szt

Signal zabezpieczenie przeciwprzepięciowe TV-Sat wtyk F - gniazdo F

Signal zabezpieczenie przeciwprzepięciowe TV-Sat wtyk F - gniazdo F

Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe Signal

Producent: Signal

14,15 zł z VAT 11,50 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi U6 Lite (U6-Lite)

Ubiquiti UniFi U6 Lite (U6-Lite)

Łączna prędkość radiowa do 1,5 Gb/s w pasmach 5 GHz WiFi 6 (2x2 MU-MIMO i OFDMA) i 2,4 GHz 2x2 MIMO

Producent: Ubiquiti

485,31 zł z VAT 394,56 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

23,59 zł z VAT 19,18 zł netto

szt

Zaciskarka złączy RJ-45/RJ-12/RJ-11/RJ-9 CT-5684R

Zaciskarka złączy RJ-45/RJ-12/RJ-11/RJ-9 CT-5684R

Zaciska wszystkie rodzaje wtyków: linka, drut, ekranowane, nieekranowane, krótkie, długie.

35,21 zł z VAT 28,63 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

2,71 zł z VAT 2,20 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, QUAD (SC MOUNT)

9,45 zł z VAT 7,68 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator