WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX z klapką zabezpieczającą

Producent: Opto

5,56 zł z VAT 4,52 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX z klapką zabezpieczającą (shutter).

Adaptery światłowodowe służą do połączenia ze sobą dwóch złączy światłowodowych. Otwór wejścia patchcordu jest dodatkowo zabezpieczony klapką.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Puszka natynkowa, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

7,75 zł z VAT 6,30 zł netto

szt

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków

Producent: Seven

457,56 zł z VAT 372,00 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

31,72 zł z VAT 25,79 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX (bez uszu)

1,27 zł z VAT 1,03 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter MPO MM Simplex typ A

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

1,66 zł z VAT 1,35 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator