WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail FC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

4,82 zł z VAT 3,92 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Pigtail FC/APC, SM, 1m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 0,5m

22,68 zł z VAT 18,44 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail FC/APC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

10,25 zł z VAT 8,33 zł netto

szt

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

50,09 zł z VAT 40,72 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator