WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail FC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

6,17 zł z VAT 5,02 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Pigtail FC/APC, SM, 1m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 0.5m

29,09 zł z VAT 23,65 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/APC, SM, 1.5m Loose Tube (Easy Strip)

5,26 zł z VAT 4,28 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM3, 2m

7,55 zł z VAT 6,14 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator