WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail FC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

4,74 zł z VAT 3,85 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Pigtail FC/APC, SM, 1m

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 2m

5,66 zł z VAT 4,60 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

4,12 zł z VAT 3,35 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator