WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail FC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

5,23 zł z VAT 4,25 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Pigtail FC/APC, SM, 1m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 0.5m

24,67 zł z VAT 20,06 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

12x Pigtail SC/UPC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

54,49 zł z VAT 44,30 zł netto

szt

Pigtail ST/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

9,94 zł z VAT 8,08 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator