WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail FC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

5,77 zł z VAT 4,69 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Pigtail FC/APC, SM, 1m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 0.5m

27,23 zł z VAT 22,14 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/UPC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

4,05 zł z VAT 6,52 zł 3,29 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM1, 1m

7,37 zł z VAT 5,99 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator