WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1270, DDM

Producent: Option

298,20 zł z VAT 242,44 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP+
Porty
1x 10Gbps LC SM
Długość fali TX
1270nm
Długość fali RX
1330nm
Budżet mocy/zasięg portu
8dB / 10km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN

800,94 zł z VAT 651,17 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

46,88 zł z VAT 38,11 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

46,88 zł z VAT 38,11 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1330, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1330, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 10km, DDM

Producent: Option

298,20 zł z VAT 242,44 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP+ Dual, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM

78,52 zł z VAT 63,84 zł netto

szt

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

104,70 zł z VAT 85,12 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator