WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1270, DDM

Producent: Option

174,78 zł z VAT 142,10 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP+
Porty
1x 10Gbps LC SM
Długość fali TX
1270nm
Długość fali RX
1330nm
Budżet mocy/zasięg portu
8dB / 10km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

10,14 zł z VAT 8,24 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-Lite) UniFi UAP-AC Lite

Ubiquiti (UAP-AC-Lite) UniFi UAP-AC Lite

Moc 20dBm, standard 802.11ac

Producent: Ubiquiti Networks

358,53 zł z VAT 291,49 zł netto

szt

MikroTik wAP 60G AP (RBwAPG-60ad-A)

MikroTik wAP 60G AP (RBwAPG-60ad-A)

Punkt dostępowy, licencja L4, szerokość wiązki głównej 60°.

Producent: MikroTik

477,34 zł z VAT 388,08 zł netto

szt

Patchcord STP kat.5e 1.5m (szary)

Patchcord STP kat.5e 1.5m (szary)

Patchcord ekranowany

3,60 zł z VAT 2,93 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

212,15 zł z VAT 172,48 zł netto

szt

TP-Link TX432

TP-Link TX432

10-gigabitowy, 2-portowy moduł SFP+

Producent: TP-Link

863,69 zł z VAT 702,19 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator