WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1270, DDM

Producent: Option

131,12 zł z VAT 106,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP+
Porty
1x 10Gbps LC SM
Długość fali TX
1270nm
Długość fali RX
1330nm
Budżet mocy/zasięg portu
8dB / 10km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

10,60 zł z VAT 8,62 zł netto

szt

Wkręty M2,2 do adapterów światłowodowych (100szt.)

19,00 zł z VAT 15,45 zł netto

szt

TP-Link TL-SG3428X

TP-Link TL-SG3428X

Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 24x porty Gigabit Ethernet, 4x sloty SFP+ 10 Gb/s

Producent: TP-Link

1 168,50 zł z VAT 950,00 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 6dB, 5km, TX1270, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 6dB, 5km, TX1270, DDM

(WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 5km, DDM

Producent: Option

119,19 zł z VAT 96,90 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m

8,07 zł z VAT 6,56 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link SM5220-1M (TL-SM5220-1M)

TP-Link SM5220-1M (TL-SM5220-1M)

Przewód DAC Omada SFP+ 10G Direct Attach Cable o dł. 1m

Producent: TP-Link

125,00 zł z VAT 101,63 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1551, DDM

10000Base-LX (1551nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

2 682,88 zł z VAT 2 181,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator