WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1270, DDM

Producent: Option

176,92 zł z VAT 143,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP+
Porty
1x 10Gbps LC SM
Długość fali TX
1270nm
Długość fali RX
1330nm
Budżet mocy/zasięg portu
8dB / 10km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (żółty)

1,88 zł z VAT 1,53 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 0.5m

10,11 zł z VAT 8,22 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

48,71 zł z VAT 39,60 zł netto

szt

Panel szczotkowy 19" 1U

21,57 zł z VAT 17,54 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option QSFP+ 40G Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 3m

193,87 zł z VAT 157,62 zł netto

szt

TP-Link TL-SM5310-T

NOWOŚĆ!

TP-Link TL-SM5310-T

moduł SFP 1000BASE-T RJ45

Producent: TP-Link

212,00 zł z VAT 172,36 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator