WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1270, DDM

Producent: Option

298,99 zł z VAT 243,08 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP+
Porty
1x 10Gbps LC SM
Długość fali TX
1270nm
Długość fali RX
1330nm
Budżet mocy/zasięg portu
8dB / 10km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Licencja MikroTik Level 4 / P1 (AP+Bridge)

129,35 zł z VAT 105,16 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN

788,70 zł z VAT 641,22 zł netto

szt

Ubiquiti (AF-5X) airFiber 5X

Ubiquiti (AF-5X) airFiber 5X

W zestawie antena GPS.

Producent: Ubiquiti Networks

1 677,06 zł z VAT 1 363,46 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

47,01 zł z VAT 38,22 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 7m

224,94 zł z VAT 182,88 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 3m

118,09 zł z VAT 96,01 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator