WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:4 SC/APC kasetkowy (casette)

30,81 zł z VAT 25,05 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Splitter PLC to element pasywny toru światłowodowego, służący do rozdzielenia sygnału optycznego, doprowadzając go do wielu punktów jednocześnie.

Splitter posiada złącza SC/APC oraz split 1x4. Zamknięty jest w niewielkiej obudowie kasetkowej.
 
Posiadamy również modele ze splitem: 1x2, 1x8 oraz 1x16.

Spliter PLC 1x4
 
Typ włókna
G.657 A1
Pasmo pracy
1310 - 1550 nm
Złącze
SC / APC
Tłumienność
maks. 7,6 dB
PDL
maks. 0,2 dB
Wpływ długości fali
≤ 0,8 dB
Reflektancja
≥ 55 dB
Kierunkowość
≥ 55 dB
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 85 °C

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,39 zł z VAT 6,82 zł netto

szt

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

24,27 zł z VAT 19,73 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 40m G657A2

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 70m G657A2

78,97 zł z VAT 64,20 zł netto

szt

MikroTik SXTsq 5 High Power (RBSXTsq5HPnD)

MikroTik SXTsq 5 High Power (RBSXTsq5HPnD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain

Producent: MikroTik

186,11 zł z VAT 151,31 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Splitter PLC 1:4 SC/UPC kasetkowy (casette)

35,77 zł z VAT 29,08 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

52,21 zł z VAT 42,45 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator