WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:4 bez złącz 900um, 1,5m

Producent: Opto

17,63 zł z VAT 14,33 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Splitter światłowodowy PLC 1:4 bez złącz 900um o długości 1,5m

Splitter służy do podziału mocy optycznej przesyłanej w torze optycznym. Technologia planarna różni się od FBT tym, iż pozwala na wykonanie splittera o podziale sygnału aż do 128, gwarantując przy tym małe wymiary samego produktu i bardzo wysoką stabilność pracy w pełnym zakresie pasma od 1260-1620nm.

Splitter optyczny został wyposażony w obudowę typu steel box. Średnica zewnętrzna przewodu wynosi 0,9 mm, a jego długość 1,5 m. Zastosowane zostało włókno singlemode G.657.A1. Splitter jest podstawowym elementem sieci PON, potrzebnym każdemu operatorowi. Splitter PLC nie posiada złącz.
 
Zastosowanie:
  • Sieci FTTx
  • Sieci PON
  • Sieci LAN, MAN, WAN,
  • Sieci kablowe CATV
  • Testowanie urządzeń w technologiach PON
Najważniejsze echy:
  • Wysoka jakość wykonania
  • Niska tłumienność
  • Stabilność temperaturowa
  • Równomierność podziału i powtarzalność parametrów
Rodzaj złączy
Brak
Długość
1,5 m
Liczba końcówek splittera
1x4
Standard włókna
G.657.A1
Średnica kabla
0,9 mm
Technologia splittera
PLC
Typ obudowy splittera
Tuba stalowa
Długość fali
1260-1620 nm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,5m.

Producent: brak danych

66,42 zł z VAT 54,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.6

0,62 zł z VAT 0,50 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna PSN 3

Szafka wewnętrzna PSN 3

Przeznaczona do montażu naściennego, wykonana z blachy czarnej o grubości 1 mm, kolor jasnoszary.

Producent: Mantar

60,27 zł z VAT 49,00 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-LOCO-5) UFiber LOCO, GPON CPE 5-pack

Ubiquiti (UF-LOCO-5) UFiber LOCO, GPON CPE 5-pack

Zestaw złożony z 5 urządzeń UFiber Loco (UF-LOCO). Zestaw nie zawiera zasilaczy.

Producent: Ubiquiti Networks

914,85 zł z VAT 743,78 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Wtyk RJ45 CAT6A STP 8p8c KRJS45/6ASLD (drut)

Wtyk RJ45 CAT6A STP 8p8c KRJS45/6ASLD (drut)

Ekranowane złącze RJ45 8p8c STP kat.6A z wsówką, zaciskane na przewody typu drut kat 6A i 7

Producent: Solarix

4,69 zł z VAT 3,81 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Splitter PLC 1:16 SC/UPC kasetkowy (casette)

75,25 zł z VAT 61,18 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Splitter PLC 1:8 bez złącz 900um, 1,5m

23,67 zł z VAT 19,24 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator