WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:4 SC/UPC kasetkowy (casette)

35,77 zł z VAT 29,08 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Splitter PLC to element pasywny toru światłowodowego, służący do rozdzielenia sygnału optycznego, doprowadzając go do wielu punktów jednocześnie.

Splitter posiada złącza SC/UPC oraz split 1x4. Zamknięty jest w niewielkiej obudowie kasetkowej.
 
Posiadamy również modele ze splitem: 1x2, 1x8 oraz 1x16.

Spliter PLC 1x4
 
Typ włókna
G.657 A1
Pasmo pracy
1260 - 1650 nm
Złącze
SC / UPC
Tłumienność
maks. 7,4 dB
PDL
maks. 0,2 dB
Wpływ długości fali
≤ 0,8 dB
Reflektancja
≥ 50 dB
Kierunkowość
≥ 55 dB
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 85 °C

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

8,22 zł z VAT 6,68 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

3,68 zł z VAT 5,33 zł 2,99 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m G657A2

8,71 zł z VAT 7,08 zł netto

szt

Kasetka PLC 1x8

7,38 zł z VAT 6,00 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/UPC kasetkowy (casette)

28,25 zł z VAT 22,97 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Kasetka PLC 1x16

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Splitter PLC 1:2 bez złącz 250um, 1,5m

17,21 zł z VAT 13,99 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator