WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:8 SC/APC kasetkowy (casette)

41,57 zł z VAT 33,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Splitter PLC to element pasywny toru światłowodowego, służący do rozdzielenia sygnału optycznego, doprowadzając go do wielu punktów jednocześnie.

Splitter posiada złącza SC/APC oraz split 1x8. Zamknięty jest w niewielkiej obudowie kasetkowej.
 
Posiadamy również modele ze splitem: 1x2, 1x4 oraz 1x16.

Spliter PLC 1x8
 
Typ włókna
G.657 A1
Pasmo pracy
1310 - 1550 nm
Złącze
SC / APC
Tłumienność
maks. 10,7 dB
PDL
maks. 0,3 dB
Wpływ długości fali
≤ 0,8 dB
Reflektancja
≥ 55 dB
Kierunkowość
≥ 55 dB
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 85 °C

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

BESTSELLER

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

74,05 zł z VAT 60,20 zł netto

szt

Tenda F3

BESTSELLER

Tenda F3

Bezprzewodowy router, 2.4 GHz, 300 Mb/s, 2T3R

Producent: Tenda

47,97 zł z VAT 39,00 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02A

8,82 zł z VAT 7,17 zł netto

szt

Tenda Nova MW3 System Mesh, 2-pack

Tenda Nova MW3 System Mesh, 2-pack

Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni do 200m2. Zestaw zawiera dwa urządzenia Tenda Nova MW3.

Producent: Tenda

225,00 zł z VAT 182,93 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TotoLink N210RE

TotoLink N210RE

Bezprzewodowy router, 2.4 GHz, 300 Mb/s, 3x porty Fast Ethernet

Producent: TotoLink

55,20 zł z VAT 44,88 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

79,05 zł z VAT 64,27 zł netto

szt

Kasetka PLC 1x16

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator