WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:32 bez złącz 900um, 1,5m

Producent: Opto

83,20 zł z VAT 67,64 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Splitter światłowodowy PLC 1:32 bez złącz 900um o długości 1,5m

Splitter służy do podziału mocy optycznej przesyłanej w torze optycznym. Technologia planarna różni się od FBT tym, iż pozwala na wykonanie splittera o podziale sygnału aż do 128, gwarantując przy tym małe wymiary samego produktu i bardzo wysoką stabilność pracy w pełnym zakresie pasma od 1260-1620nm.

Splitter optyczny został wyposażony w obudowę typu steel box. Średnica zewnętrzna przewodu wynosi 0,9 mm, a jego długość 1,5 m. Zastosowane zostało włókno singlemode G.657.A1. Splitter jest podstawowym elementem sieci PON, potrzebnym każdemu operatorowi. Splitter PLC nie posiada złącz.
 
Zastosowanie:
  • Sieci FTTx
  • Sieci PON
  • Sieci LAN, MAN, WAN,
  • Sieci kablowe CATV
  • Testowanie urządzeń w technologiach PON
Najważniejsze echy:
  • Wysoka jakość wykonania
  • Niska tłumienność
  • Stabilność temperaturowa
  • Równomierność podziału i powtarzalność parametrów
Rodzaj złączy
Brak
Długość
1,5 m
Liczba końcówek splittera
1x32
Standard włókna
G.657.A1
Średnica kabla
0,9 mm
Technologia splittera
PLC
Typ obudowy splittera
Tuba stalowa
Długość fali
1260-1620 nm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m

8,29 zł z VAT 6,74 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-LOCO) UFiber LOCO, GPON CPE

194,27 zł z VAT 157,94 zł netto

szt

TP-Link LS1005G

NOWOŚĆ!

TP-Link LS1005G

Niezarządzalny switch LiteWave typu desktop, wyposażony w 5 gigabitowych portów 10/100/1000 Mb/s. Wydajność 10 Gb/s

Producent: TP-Link

56,95 zł z VAT 46,30 zł netto

szt

TP-Link TL-SG1005LP

NOWOŚĆ!

TP-Link TL-SG1005LP

Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet z 4 portami PoE+

Producent: TP-Link

174,60 zł z VAT 141,95 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Splitter PLC 1:2 bez złącz 250um, 1,5m

17,21 zł z VAT 13,99 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/UPC kasetkowy (casette)

28,59 zł z VAT 23,24 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator