WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Zaciski do taśmy stalowej 20mm (100szt)

Producent: brak danych

115,62 zł z VAT 94,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Zacisk/spinka do taśmy stalowej stosowana do wykonywania opasek mocujących wsporniki na słupach. Do zaciśnięcia nie jest wymagany specjalistyczny sprzęt montażowy. Wykonana ze stali nierdzewnej C304.
Pakowane po 100 sztuk.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Obudowa dla AP (mała) + mocowanie + dławiki (poziom)

Obudowa dla AP (mała) + mocowanie + dławiki (poziom)

Obudowa zewnętrzna dla punktu dostępowego

Producent: City Media

19,15 zł z VAT 15,57 zł netto

szt

Ubiquiti (AG-HP-2G20) AirGrid M2 HP 2,4GHz 20 dBi

Ubiquiti (AG-HP-2G20) AirGrid M2 HP 2,4GHz 20 dBi

Ubiquiti AirGrid M2 HP (High Power) jest kompletnym systemem radiowym wraz ze zintegrowaną anteną typu grid przeznaczą na pasmo 2,4GHz DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

265,95 zł z VAT 216,22 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

46,03 zł z VAT 37,42 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 15m (biały)

11,83 zł z VAT 9,62 zł netto

szt

Super Glidex - pasta poślizgowa z silikonem 1kg

Super Glidex - pasta poślizgowa z silikonem 1kg

Pasta silikonowa Super Glidex to środek ułatwiający poślizg przy montażu muf i rur plastykowych oraz uszczelek gumowych.

59,66 zł z VAT 48,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zaciski do taśmy stalowej 10mm (100szt)

79,95 zł z VAT 65,00 zł netto

szt

Cybant duży max fi 51mm M8

Cybant duży max fi 51mm M8

Maszty do średnicy 51 mm, gwint 8mm

Producent: brak danych

3,03 zł z VAT 2,46 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator