WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Taśma stalowa stal nierdzewna C304, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

196,80 zł z VAT 160,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Taśma stalowa ze stali nierdzewnej C304, o długości 50 m i wymiarach 20mm x 0.7 mm.

Ułożona jest w wygodnym opakowaniu z tworzywa sztucznego odpornego na uderzenia. Taśma wykonana jest z odpornej na korozję i warunki atmosferyczne stali nierdzewnej, konfekcjonowanej w zwojach po 50mb w trwałym plastikowym opakowaniu z praktyczną rączką. Służy jako idealne rozwiązanie w kwestii mocowania czy spinania wymagającego wysokiej siły, wytrzymałości i trwałości. 

Taśma jest odporna na zrywanie i rozciąganie, a także dobrze znosi duże obciążenia i wibracje. Gwarantuje pewne mocowanie bez naruszania konstrukcji słupów, masztów, kratownic czy kominów.
 
Najważniejsze cechy:
  • Stal nierdzewna, C304
  • Kompaktowa obudowa z rączką ułatwiającą rozwijanie i przenoszenie taśmy
  • Montaż komponentów sieci napowietrznych takich jak wsporniki, uchwyty, zaczepy
  • Stosowana w branżach: telekomunikacja, energetyka, górnictwo, drogownictwo, transport, rolnictwo, leśnictwo, budownictwo, przemysł (chemiczny, petrochemiczny, wojskowy, elektryczny, motoryzacyjny)
I-TS-C304-50
 
Materiał
stal nierdzewna 304
Długość
50 m
Szerokość
20 mm
Grubość
0,7 mm
Waga
5,5 kg

Produkty Pokrewne/Powiązane

Taśma stalowa stal nierdzewna C430, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

130,38 zł z VAT 106,00 zł netto

szt

Taśma stalowa stal nierdzewna C201, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

179,58 zł z VAT 146,00 zł netto

szt

Dozownik plastikowy do taśm stalowych M

Dozownik plastikowy do taśm stalowych M

Do przechowywania i dozowania taśm montażowych wykonanych ze stali nierdzewnej

35,30 zł z VAT 28,70 zł netto

szt

Zaciski do taśmy stalowej 20mm (100szt)

98,40 zł z VAT 80,00 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Injector PoE black

8,23 zł z VAT 6,69 zł netto

szt

Stripper Clauss CFS-2

99,38 zł z VAT 80,80 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 20m G657A2

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 30m G657A2

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

szt

Stripper do kabli światłowodowych Pro\'sKit 8PK-326

Stripper do kabli światłowodowych Pro'sKit 8PK-326

Do ściągania: płaszcza/tub 1.6-3mm; bufora 600-900um do powłoki 250um; powłoki 250um do włókna 125um

196,20 zł z VAT 159,51 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Obejma kominowa "5"

70,05 zł z VAT 56,95 zł netto

szt

Obejma kominowa OK-43T13

105,60 zł z VAT 85,85 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator