WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Bandownica do taśmy stalowej I-NAP-003

194,34 zł z VAT 158,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 16,85 zł

Dostępność: Dostępny

Bandownica do taśmy stalowej I-NAP-003 służy do naprężania i ucinania taśmy stalowej nierdzewnej, stosowanej do montażu osprzętu, uchwytów i innych akcesoriów budowy linii światłowodowych, tj. wsporniki słupowe, uchwyty nasłupowe, stelaże zapasu kabla, itp. Posiada wbudowany nóż do cięcia taśmy, a sprężynowy chwytak poprawia łatwość obsługi. Charakteryzuje się dużą siłą naprężającą.

Po zamocowaniu taśmy, wykręcając śrubę uzyskujemy maksymalne naprężenie taśmy, a następnie ucinamy ją na odpowiedniej długości przygotowując w ten sposób do zakończenia montażu.
Współpracuje z taśmami stalowymi nierdzewnymi, m.in. o szer. 10-20mm. 

Systemy mocowania na taśmy stalowe stosowane są m.in. w:
  • Telekomunikacji
  • Energetyce
  • Górnictwie
  • Budownictwie
  • Drogownictwie
  • Transporcie
  • Rolnictwie
  • Leśnictwie

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 76 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba z góry M5 (T13)

Producent: MW Power

218,45 zł z VAT 177,60 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

13,28 zł z VAT 10,80 zł netto

szt

Ubiquiti (ETH-SP-G2) Ethernet Surge Protector

57,27 zł z VAT 46,56 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX (bez uszu)

1,99 zł z VAT 1,62 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Hak do otwierania studni, 30cm

66,42 zł z VAT 54,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Stripper 103-S bufora włókien światłowodowych

Stripper 103-S bufora włókien światłowodowych

do ściągania buforów o średnicy 250µm

186,96 zł z VAT 152,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator