WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mikrorurka doziemna FGG 12/8mm MDPE krążek 200m

335,30 zł z VAT 272,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,22 zł

Dostępność: Dostępny

Mikrorurka doziemna FGG 12x8 mm, pomarańczowa. Mikrorurka wykonana jest z polietylenu modyfikowanego MDPE stosowanego w budowie systemów mikrokanalizacji telekomunikacyjnych. Mikrorurka przeznaczona jest do wciągania, wdmuchiwania lub wsunięcia w przypadku instalacji w istniejących rurociągach kablowych. Rura może być wciągana pojedynczo lub jako wiązka. Wewnętrzna powierchnia mikrorury jest rowkowana.
 
Podstawową zaletą stosowania mikrokanalizacji jest oszczędność miejsca oraz możliwość sukcesywnej rozbudowy w przypadku zapotrzebowania na kolejne włókna światłowodowe. 
 
Charakterystyka termiczna:
  • Temperatura instalacji: +5C do +50C
  • Temperatura eksploatacji: -40C do +70C
Materiał:
  • Polietylen modyfikowany (MDPE)
  • Niski współczynnik tarcia wewnętrznego (<0,07)
  • Wysoka odporność na prądy indukcyjne oraz odporność chemiczna
Najważniejsze cechy:
  • średnica zewnętrzna: 12 mm
  • średnica wewnętrzna: 8 mm
  • min. promień zginania: 120 mm
  • min. wytrzymałość na rozciąganie: 650 N
  • max. ciśnienie wdmuchiwania: 15 bar

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

13,94 zł z VAT 11,33 zł netto

szt

Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny - 1000m BOX

Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny - 1000m BOX

Światłowód 1J DROP microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m. Opakowanie 1000mb.

Producent: Telcoline

774,90 zł z VAT 630,00 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

48,34 zł z VAT 39,30 zł netto

szt

Mercusys AC12G

Mercusys AC12G

Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy AC1200.

Producent: Mercusys

139,61 zł z VAT 113,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Redukcja FGR do mikrokanalizacji 10/7

Redukcja FGR do mikrokanalizacji 10/7

Redukcja FGR do mikrokanalizacji 10/7

13,35 zł z VAT 10,85 zł netto

szt

Mikrorurka doziemna FGG 7/3.5mm MDPE krążek 400m

Mikrorurka doziemna FGG 7/3.5mm MDPE krążek 400m

Mikrorurka do układania bezpośrednio w ziemi, MDPE, 400m

399,75 zł z VAT 325,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator