WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:8 SC/UPC 900um, 1,5m

Producent: Opto

65,44 zł z VAT 53,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przeznaczone dla EPON.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami

0,50 zł z VAT 0,41 zł netto

szt

Ubiquiti (AG-HP-5G23) AirGrid M5 HP 5GHz 23 dBi

BESTSELLER

Ubiquiti (AG-HP-5G23) AirGrid M5 HP 5GHz 23 dBi

Ubiquiti AirGrid M5 High Power jest kompletnym systemem radiowym 802.11a/n MIMO 1x1 przeznaczonym na pasmo 5GHz DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

229,92 zł z VAT 186,93 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FTTX MDU B16 (2x PG input)

Mufa światłowodowa Tracom FTTX MDU B16 (2x PG input)

Tracom FTTX MDU B16 jest mufą typu box wyposażoną w 18 portów wlotu/wylotu.

Producent: Tracom

140,50 zł z VAT 114,23 zł netto

szt

RouterBoard QRT 5 (RB911G-5HPnD-QRT)

RouterBoard QRT 5 (RB911G-5HPnD-QRT)

5GHz AP/Backbone/CPE, dual-chain, Gigabit Ethernet

Producent: MikroTik

606,69 zł z VAT 493,24 zł netto

szt

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti LiteBeam M5 23dBi to kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

194,24 zł z VAT 157,92 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

42,53 zł z VAT 34,58 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

54,69 zł z VAT 44,46 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator