WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przewód DROP1000 Solarix 4f, 3,6mm LSOH, 500m, SXKO-DROP-4-OS-LSOH

Producent: Solarix

639,60 zł z VAT 520,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przewód światłowodowy SXKO-DROP-4-OS-LSOH o klasie reakcji na ogeń Eca nadaje się do montażu zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego.

Kabel posiada powłokę LSOH, która zapewnia, że w razie pożaru kabel nie będzie emitował dużej ilości dymu ani szkodliwych związków halogenu. Dodatkowo zawiera specjalną mieszankę, dzięki której jest odporny na promieniowanie UV.

Ze względu na wysoką odporność na rozciąganie (1000N) można bezpiecznie podwieszać kabel Solarix SXKO-DROP-4-OS-LSOH na odległość do 160 metrów. Do podwieszenia kabla stosować należy wyłącznie okragłe uchwyty Telenco umożliwiające kilkukrotne nawinięcie kabla na uchwycie.

Mała średnica i wysoka elastyczność, dzięki włóknom Corning (G.657.A2), zapewniają doskonałe parametry transmisji oraz ułatwiają instalację w ciasnych miejscach i wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba układania większej liczby kabli. Na szpuli mieści się 500m kabla.

Najważniejsze cechy:

  • łatwe odwijanie kabla
  • ekstremalna elastyczność - włókno Corning (G.657.A2)
  • uniwersalne zastosowanie - powłoka LSOH odprona na UV
  • 100% dielektryczny, nie zawiera metali
  • wysoka wytrzymałość na rozciąganie 1000N
  • instalacja między słupami do 160m
Typ kabla:
drop
Typ włókna:
9/125 µm
Reakcja na ogień, powłoka:
Eca LSOH
Typ kabla według ochrony wtórnej:
bez żelu
Temperatura transportowania:
-20°C do 50°C
Temperatura instalacji:
-5°C do 40°C
Temperatura przechowywania:
-25°C do 60°C

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik hEX lite (RB750r2)

MikroTik hEX lite (RB750r2)

5x portów Ethernet, mała plastikowa obudowa, 850MHz CPU, 64MB RAM, router z funkcją Multiprotocol Label Switching, RouterOS L4

Producent: MikroTik

152,36 zł z VAT 123,87 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4012 (12)

8,55 zł z VAT 6,95 zł netto

szt

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

244,19 zł z VAT 198,53 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód ZTT 4J DUCT, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D (2 km)

NOWOŚĆ!

Światłowód ZTT 4J DUCT, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D (2 km)

Światłowód o jednotubowej konstrukcji przeznaczony do instalacji w kanalizacji teletechnicznej

Producent: ZTT

1 638,36 zł z VAT 1 332,00 zł netto

szt

Przewód DROP1000 Solarix 24f, 4,0mm LSOH, 500m, SXKO-DROP-24-OS-LSOH

Przewód DROP1000 Solarix 24f, 4,0mm LSOH, 500m, SXKO-DROP-24-OS-LSOH

Kabel światłowodowy do podwieszenia DROP1000 z powłoką LSOH, klasą reakcji na ogień Eca, 24 włókien SM 9/125. Szpula 500m.

Producent: Solarix

2 078,70 zł z VAT 1 690,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator