WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przewód DROP1000 Solarix 4f, 3,6mm LSOH, 500m, SXKO-DROP-4-OS-LSOH

Producent: Solarix

639,60 zł z VAT 520,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przewód światłowodowy SXKO-DROP-4-OS-LSOH o klasie reakcji na ogeń Eca nadaje się do montażu zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego.

Kabel posiada powłokę LSOH, która zapewnia, że w razie pożaru kabel nie będzie emitował dużej ilości dymu ani szkodliwych związków halogenu. Dodatkowo zawiera specjalną mieszankę, dzięki której jest odporny na promieniowanie UV.

Ze względu na wysoką odporność na rozciąganie (1000N) można bezpiecznie podwieszać kabel Solarix SXKO-DROP-4-OS-LSOH na odległość do 160 metrów. Do podwieszenia kabla stosować należy wyłącznie okragłe uchwyty Telenco umożliwiające kilkukrotne nawinięcie kabla na uchwycie.

Mała średnica i wysoka elastyczność, dzięki włóknom Corning (G.657.A2), zapewniają doskonałe parametry transmisji oraz ułatwiają instalację w ciasnych miejscach i wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba układania większej liczby kabli. Na szpuli mieści się 500m kabla.

Najważniejsze cechy:

  • łatwe odwijanie kabla
  • ekstremalna elastyczność - włókno Corning (G.657.A2)
  • uniwersalne zastosowanie - powłoka LSOH odprona na UV
  • 100% dielektryczny, nie zawiera metali
  • wysoka wytrzymałość na rozciąganie 1000N
  • instalacja między słupami do 160m
Typ kabla:
drop
Typ włókna:
9/125 µm
Reakcja na ogień, powłoka:
Eca LSOH
Typ kabla według ochrony wtórnej:
bez żelu
Temperatura transportowania:
-20°C do 50°C
Temperatura instalacji:
-5°C do 40°C
Temperatura przechowywania:
-25°C do 60°C

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 7m

24,35 zł z VAT 19,80 zł netto

szt

Pigtail ST/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

6,57 zł z VAT 5,34 zł netto

szt

Adapter do złączy 1,25mm do lokalizatora

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

szt

RouterBoard hEX S (RB760iGS)

RouterBoard hEX S (RB760iGS)

W komplecie zasilacz DEMO 5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB

Producent: MikroTik

245,48 zł z VAT 199,58 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód FiberHome 24J ADSS, dwutubowy, płaski, G.652D, span 60m

NOWOŚĆ!

Światłowód FiberHome 24J ADSS, dwutubowy, płaski, G.652D, span 60m

Światłowód samonośny płaski z tubami ochronnymi, SPAN do 60m.

Producent: FiberHome

2,76 zł z VAT 2,24 zł netto

szt

Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny - 1500m BOX

Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny - 1500m BOX

Światłowód 1J DROP microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m.

Producent: Telcoline

1 199,25 zł z VAT 975,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator