WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przewód DROP1000 Solarix 4f, 3,6mm LSOH, 500m, SXKO-DROP-4-OS-LSOH

Producent: Solarix

830,25 zł z VAT 675,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przewód światłowodowy SXKO-DROP-4-OS-LSOH o klasie reakcji na ogeń Eca nadaje się do montażu zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego.

Kabel posiada powłokę LSOH, która zapewnia, że w razie pożaru kabel nie będzie emitował dużej ilości dymu ani szkodliwych związków halogenu. Dodatkowo zawiera specjalną mieszankę, dzięki której jest odporny na promieniowanie UV.

Ze względu na wysoką odporność na rozciąganie (1000N) można bezpiecznie podwieszać kabel Solarix SXKO-DROP-4-OS-LSOH na odległość do 160 metrów. Do podwieszenia kabla stosować należy wyłącznie okragłe uchwyty Telenco umożliwiające kilkukrotne nawinięcie kabla na uchwycie.

Mała średnica i wysoka elastyczność, dzięki włóknom Corning (G.657.A2), zapewniają doskonałe parametry transmisji oraz ułatwiają instalację w ciasnych miejscach i wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba układania większej liczby kabli. Na szpuli mieści się 500m kabla.

Najważniejsze cechy:

  • łatwe odwijanie kabla
  • ekstremalna elastyczność - włókno Corning (G.657.A2)
  • uniwersalne zastosowanie - powłoka LSOH odprona na UV
  • 100% dielektryczny, nie zawiera metali
  • wysoka wytrzymałość na rozciąganie 1000N
  • instalacja między słupami do 160m
Typ kabla:
drop
Typ włókna:
9/125 µm
Reakcja na ogień, powłoka:
Eca LSOH
Typ kabla według ochrony wtórnej:
bez żelu
Temperatura transportowania:
-20°C do 50°C
Temperatura instalacji:
-5°C do 40°C
Temperatura przechowywania:
-25°C do 60°C

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

1,00 zł z VAT 0,81 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

84,75 zł z VAT 68,90 zł netto

szt

Hak słupowy M12 200mm

9,53 zł z VAT 7,75 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

13,81 zł z VAT 11,23 zł netto

szt

Źródło światła, wizualny lokalizator uszkodzeń, moc 10mW (do 10 km)

Źródło światła, wizualny lokalizator uszkodzeń, moc 10mW (do 10 km)

Moc wyjściowa: ≥10mW, zasięg działania: 8~10km, długość fali światła: 650nm

110,70 zł z VAT 90,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przewód DROP1000 Solarix 24f, 4,0mm LSOH, 500m, SXKO-DROP-24-OS-LSOH

Przewód DROP1000 Solarix 24f, 4,0mm LSOH, 500m, SXKO-DROP-24-OS-LSOH

Kabel światłowodowy do podwieszenia DROP1000 z powłoką LSOH, klasą reakcji na ogień Eca, 24 włókien SM 9/125. Szpula 500m.

Producent: Solarix

2 078,70 zł z VAT 1 690,00 zł netto

szt

Światłowód ZTT 4J ADSS, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 80m

Światłowód ZTT 4J ADSS, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 80m

Światłowód o jednotubowej konstrukcji przeznaczony do instalacji napowietrznych na przęsłach do 80 metrów oraz instalacji w kanalizacji teletechnicznej

Producent: ZTT

1,43 zł z VAT 1,16 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator