WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m

Producent: Opto

10,59 zł z VAT 8,61 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,56 zł z VAT 6,96 zł netto

szt

Modem Huawei E3372h-153 LTE HiLink

Modem Huawei E3372h-153 LTE HiLink

Modem LTE. Współpracuje z Aero2. Wersja HiLink - zarządzana przez przeglądarkę oraz do użycia w routerach. Bez simlocka.

Producent: Huawei

186,96 zł z VAT 152,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

8,39 zł z VAT 6,82 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m G657B3 EasyBend

24,94 zł z VAT 20,28 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m G657A2

29,16 zł z VAT 23,71 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

21,46 zł z VAT 17,45 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator