WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m

Producent: Opto

10,41 zł z VAT 8,46 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

67,40 zł z VAT 54,80 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

26,11 zł z VAT 21,23 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m

11,72 zł z VAT 9,53 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

30,42 zł z VAT 24,73 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator