WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m

Producent: Opto

9,45 zł z VAT 7,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SF1024D

TP-Link TL-SF1024D

Niezarządzalny 24-portowy switch Fast Ethernet

Producent: TP-Link

195,57 zł z VAT 159,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Puszka połączeniowa kat. 5e

6,79 zł z VAT 5,52 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 5m (szary)

5,76 zł z VAT 4,68 zł netto

szt

Kasetka PLC 1x8

7,38 zł z VAT 6,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 0,5m

22,15 zł z VAT 18,01 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 30m

51,92 zł z VAT 42,21 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator