WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

Producent: Opto

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 2m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

2,09 zł z VAT 1,70 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

8 gigabitowych portów PoE, 802.3af/at

Producent: MikroTik

756,45 zł z VAT 615,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE+ 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 853,93 zł z VAT 1 507,26 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX z klapką zabezpieczającą

5,95 zł z VAT 4,84 zł netto

szt

Przewód FTP Solarix, kat.6A, 500m, zewnętrzny SXKD-6A-STP-PE

Przewód FTP Solarix, kat.6A, 500m, zewnętrzny SXKD-6A-STP-PE

Wysokiej jakości zewnętrzny kabel CAT6A z płaszczem PE klasa reakcji na ogień Fca szpula 500m

Producent: Solarix

1 431,72 zł z VAT 1 164,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

10,30 zł z VAT 8,37 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657A2

7,90 zł z VAT 6,42 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator