WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

16,73 zł z VAT 13,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Port ethernet z autonegocjacją

Producent: Option

71,09 zł z VAT 57,80 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem, wtyk UPS C14

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem, wtyk UPS C14

Listwa zasilająca z 9 gniazdami z wyłącznikiem przeznaczona do montażu w szafach 19" i wtykiem UPS

Producent: brak danych

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

224,22 zł z VAT 182,29 zł netto

szt

Patchcord STP kat.5e 0.5m (niebieski)

2,39 zł z VAT 1,94 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

22,58 zł z VAT 18,36 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m

18,54 zł z VAT 15,07 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator