WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

18,31 zł z VAT 14,89 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

246,63 zł z VAT 200,51 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m

21,13 zł z VAT 17,18 zł netto

szt

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Moc wyjściowa: ≥10mW, zasięg działania: 8~10km, długość fali światła: 650nm

Producent: TriBrer

126,69 zł z VAT 103,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

21,23 zł z VAT 17,26 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m

27,07 zł z VAT 22,01 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator