WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

18,97 zł z VAT 15,42 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

3,59 zł z VAT 2,92 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 0.5m (szary)

Patchcord STP kat.6 0.5m (szary)

Patchcord ekranowany

3,19 zł z VAT 2,59 zł netto

szt

Uchwyt na szynę DIN 35mm

12,05 zł z VAT 9,80 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny żelowany SXKD-5E-UTP-PEG

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny żelowany SXKD-5E-UTP-PEG

Zewnętrzny nieekranowany kabel CAT5E z płaszczem PE klasa reakcji na ogień Fca box 305m.

Producent: Solarix

562,73 zł z VAT 457,50 zł netto

szt

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1550nm, 80km (S-55DLC80D)

130,23 zł z VAT 105,88 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 10m

13,60 zł z VAT 11,06 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

9,56 zł z VAT 7,77 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator