WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

25,39 zł z VAT 20,64 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

4,78 zł z VAT 3,89 zł netto

szt

12x Pigtail SC/UPC, SM, 1.5m, 12 kolorów

50,45 zł z VAT 41,02 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

214,64 zł z VAT 174,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m

18,97 zł z VAT 15,42 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m

13,36 zł z VAT 10,86 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator