WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

19,32 zł z VAT 15,71 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

25,15 zł z VAT 20,45 zł netto

szt

TP-Link TG-3468

TP-Link TG-3468

Karta sieciowa PCI Express Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

49,19 zł z VAT 39,99 zł netto

szt

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Port ethernet z autonegocjacją

Producent: Option

82,14 zł z VAT 66,78 zł netto

szt

12x Pigtail SC/UPC, SM, 1.5m, 12 kolorów

55,56 zł z VAT 45,17 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 50m G657A2

64,94 zł z VAT 52,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator