WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 20m

Producent: Opto

35,06 zł z VAT 28,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 20m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 7m

28,17 zł z VAT 22,90 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

18,60 zł z VAT 15,12 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator