WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (ES-24-250W) EdgeSwitch 24, 250W

Producent: Ubiquiti Networks

2 037,21 zł z VAT 1 656,27 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Urządzenia EdgeSwitch z linii produktów EdgeMAX firmy Ubiquiti to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą zbudować wydajny segment LAN lub rozbudować istniejącą sieć LAN. EdgeSwitch jest w pełni zarządzalnym switch'em. EdgeSwitch oferuje bogaty zestaw zaawansowanych funkcji warstwy 2 i protokołów, a także zapewnia możliwość routing'u (warstwa 3). Jego całkowita przepustowość (non-blocking) osiąga 26 Gb/s. W standardzie EdgeSwitch automatycznie wykrywa urządzenia zasilane 802.3af/at, czyli nowe urządzenia mogą być automatycznie zasilane przez PoE. Dla urządzeń zasilanych pasywnym PoE 24V, należy ręcznie włączyć 24V PoE przy użyciu interfejsu konfiguracyjnego EdgeSwitch.

Najważniejsze cechy:
  • 24x Gigabitowe porty RJ45
  • 2x porty SFP
  • Całkowita przepustowość: 26Gbps
  • Maksymalny pobór prądu: 250W
  • Wspiera POE+ IEEE802.3at/af i pasywne PoE 24V
  • Urządzenie przeznaczone do montowania w szafach rackowych 19" 1U
Wymiary
485.04 × 44.45 × 285.6 mm
Waga
3.7kg
Przepustowość (non-blocking)
26Gbps
Maksymalny pobór prądu
250W
Zasilanie
100-240VAC/50-60Hz
Zasilacz
AC/DC, wbudowany, 250W DC
LEDs/Port RJ45 Data Ports SFP Data Ports
PoE, Speed/Link/Activity Speed/Link/Activity
Interfejsy
24x 10/100/1000Mbps porty Ethernet RJ45 2x 1Gbps porty SFP
Management Interface
Ethernet In/Out of Band
Certyfikaty
CE, FCC, IC
Do montarzu w szafie rackowej
Tak, 1U
ESD/EMP Protection
Air: ±24kV, Contact: ±24kV
Temperatura pracy
-5 do 40°C
Wilgotność pracy
5 do 95% Noncondensing
Wstrząsy i wibracje
ETSI300-019-1.4 Standard
PoE na Port
 
PoE Interfaces
POE+ IEEE 802.3af/at (Pins 1,2+, 3, 6-) 24VDC Passive PoE (Pins 4,5+,7,8-)
Max. pobór mocy PoE+ na Port przy PSE
34.2W
Zakres napięcia w trybie 802.3at
50-57V
Max. pobór mocy przy Pasywnym zasilaniu PoE na Port
17W
Zakres napięcia przy zasilaniu pasywnym PoE 24V
20-27V

Produkty Pokrewne/Powiązane

Ubiquiti EdgeSwitch 18X (ES-18X)

Ubiquiti EdgeSwitch 18X (ES-18X)

16-portowy przełącznik Gigabit Ethernet ze wsparciem zasilania PoE (na 16 porcie) oraz 2 slotami SFP. Idealne rozwiązanie do zasilania urządzeń Ubiquiti

Producent: Ubiquiti Networks

871,81 zł z VAT 708,79 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 76 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba z góry M5 (T13)

Producent: MW Power

218,45 zł z VAT 177,60 zł netto

szt

Ubiquiti (NBE-M5-16) NanoBeam M5 16dBi 5GHz MIMO

330,05 zł z VAT 268,33 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik cAP, Ceiling AP (RBcAP2nD)

MikroTik cAP, Ceiling AP (RBcAP2nD)

Idealne urządzenie dla MikroTik CAPsMAN (kontroler do zarządzania urządzeniami AP), co pozwala na kontrolowanie wszystkich urządzeń AP z jednej centralnej lokalizacji.

Producent: MikroTik

211,20 zł z VAT 171,71 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

23,05 zł z VAT 18,74 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Półka do szafy 19", z otworami, 270 mm, 1U, czarna

48,95 zł z VAT 39,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Tenda TEG1009P-EI

Tenda TEG1009P-EI

Switch desktopowy, 9 portów 10/100/1000 Mb/s z 8 portami PoE.

Producent: Tenda

399,00 zł z VAT 324,39 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

D-Link DGS-1210-28MP

D-Link DGS-1210-28MP

Zarządzalny 28-portowy gigabitowy switch Smart+ z 24 portami PoE+ i z 4 portami SFP Combo.

Producent: D-Link

2 056,78 zł z VAT 1 672,18 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator