WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 7m

Producent: Opto

29,09 zł z VAT 23,65 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Cisco SPA112

Cisco SPA112

Cisco SPA112 to bramka VoIP wyposażona w 2 porty FXS (do podłączenia tradycyjnych telefonów analogowych lub faksów).

Producent: Cisco

182,04 zł z VAT 148,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.6

0,42 zł z VAT 0,34 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

84,32 zł z VAT 68,55 zł netto

szt

Patch panel UTP 19" kat.6, 24 porty z listwą

Patch panel UTP 19" kat.6, 24 porty z listwą

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 6 o wysokości 1U

Producent: brak danych

107,32 zł z VAT 87,25 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m G657A2

12,94 zł z VAT 10,52 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

20,32 zł z VAT 16,52 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator