WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 7m

Producent: Opto

29,27 zł z VAT 23,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link MC210CS

TP-Link MC210CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 15km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

124,48 zł z VAT 101,20 zł netto

szt

Cisco SPA112

Cisco SPA112

Cisco SPA112 to bramka VoIP wyposażona w 2 porty FXS (do podłączenia tradycyjnych telefonów analogowych lub faksów).

Producent: Cisco

182,04 zł z VAT 148,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

158,84 zł z VAT 129,14 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

84,86 zł z VAT 68,99 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 10m

34,64 zł z VAT 28,16 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

34,64 zł z VAT 28,16 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator