WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m G657A2

Producent: Opto

17,47 zł z VAT 14,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 10m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail LC/UPC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

5,73 zł z VAT 4,66 zł netto

szt

Tenda P200 kit, 2-pack

Tenda P200 kit, 2-pack

Zestaw zawierający 2 urządzenia Tenda P200

Producent: Tenda

189,00 zł z VAT 153,66 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

10,82 zł z VAT 8,80 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,60 zł z VAT 2,93 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

13,41 zł z VAT 10,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

29,62 zł z VAT 24,08 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

16,69 zł z VAT 13,57 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator