WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

3,53 zł z VAT 2,87 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

12x Pigtail SC/UPC, SM, 1.5m, 12 kolorów

49,37 zł z VAT 40,14 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 9U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, czarna

362,60 zł z VAT 294,80 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,60 zł z VAT 2,93 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,97 zł z VAT 0,79 zł netto

szt

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Dwupolaryzacyjna antena o zysku 13dBi na pasmo 5GHz. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków do 150 Mb/s na odległość do 10 km. DEMO

Producent: Ubiquiti

279,79 zł z VAT 227,47 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

2,95 zł z VAT 2,40 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,80 zł z VAT 3,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator