WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

4,67 zł z VAT 3,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,48 zł z VAT 0,39 zł netto

szt

Izopropanol Cleanser IPA 1l

43,91 zł z VAT 35,70 zł netto

szt

MikroTik hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)

MikroTik hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)

Wersja Tower Case.

Producent: MikroTik

82,94 zł z VAT 67,43 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, QUAD (SC MOUNT)

WYPRZEDAŻ

4,91 zł z VAT 9,18 zł 3,99 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa PSN 1 SC 4xDuplex

28,29 zł z VAT 23,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/APC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,38 zł z VAT 3,56 zł netto

szt

Pigtail LC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

5,68 zł z VAT 4,62 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator