WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

3,95 zł z VAT 3,21 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

306,96 zł z VAT 249,56 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m

9,48 zł z VAT 7,71 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

4,01 zł z VAT 3,26 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,49 zł z VAT 2,84 zł netto

szt

Wkręty M2,2 do adapterów światłowodowych (100szt.)

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail FC/APC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

12,31 zł z VAT 10,01 zł netto

szt

Pigtail LC/APC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

12,00 zł z VAT 9,76 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator