WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

4,42 zł z VAT 3,59 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

20,89 zł z VAT 16,98 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

3,28 zł z VAT 2,67 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

214,13 zł z VAT 174,09 zł netto

szt

Łącznik modularny keystone, kat. 6, 2x RJ-45, UTP

4,31 zł z VAT 3,50 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4124 (24) - cienkie osłonki

WYPRZEDAŻ

3,69 zł z VAT 8,56 zł 3,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

12x Pigtail LC/UPC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

55,65 zł z VAT 45,24 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,23 zł z VAT 3,44 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator