WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

Producent: Opto

10,26 zł z VAT 8,34 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Obejma kominowa "5"

51,66 zł z VAT 42,00 zł netto

szt

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA zewnętrzny odporny na UV

182,04 zł z VAT 148,00 zł netto

szt

Kołek rozporowy 12x8x80

0,98 zł z VAT 0,80 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik QRT 5 (RB911G-5HPnD-QRT)

MikroTik QRT 5 (RB911G-5HPnD-QRT)

5GHz AP/Backbone/CPE, dual-chain, Gigabit Ethernet

Producent: MikroTik

627,44 zł z VAT 510,11 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

21,94 zł z VAT 17,84 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 2m

22,69 zł z VAT 18,45 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator