WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

Producent: Opto

10,16 zł z VAT 8,26 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód UTP Cabletech, kat.5e, 305m, CCA

Przewód UTP Cabletech, kat.5e, 305m, CCA

Przewód wykonany z miedzi oraz aluminium

Producent: Cabletech

157,44 zł z VAT 128,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,91 zł z VAT 0,74 zł netto

szt

Adapter PoE z Netprotectorem

Adapter PoE z Netprotectorem

Chroni urządzenia sieciowe przed przepięciami które mogą wystąpić np podczas burzy. Chroni zarówno pary którymi są przesyłane dane oraz pary z PoE.

Producent: iNEtech

40,59 zł z VAT 33,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 50m G657A2

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m G657A2

19,63 zł z VAT 15,96 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 10m

25,49 zł z VAT 20,72 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator