WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

Producent: Opto

9,23 zł z VAT 7,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Profesjonalny zaciskacz-nóż LSA/Krone HY-110

41,82 zł z VAT 34,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

23,54 zł z VAT 19,14 zł netto

szt

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA zewnętrzny odporny na UV

182,04 zł z VAT 148,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link TL-SG3210

TP-Link TL-SG3210

Przełącznik zarządzalny L2+ JetStream, wyposażony w 8x portów Gigabit Ethernet oraz 2x sloty SFP

Producent: TP-Link

447,50 zł z VAT 363,82 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

45,58 zł z VAT 37,06 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-FC/UPC, SM, duplex, 5m

43,86 zł z VAT 35,66 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0,5m G657A2

10,53 zł z VAT 8,56 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator