WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

Producent: Opto

10,09 zł z VAT 8,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,56 zł z VAT 6,96 zł netto

szt

MikroTik Injector PoE Gigabit (RBGPOE)

MikroTik Injector PoE Gigabit (RBGPOE)

Adapter PoE Gigabit do zasilania każdego RouterBOARDa przez Gigabit Ethernet

Producent: MikroTik

21,33 zł z VAT 17,34 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

8x gigabitowych portów Ethernet, 4x gniazdo na wkładkę SFP, procesor 400MHz, 128MB pamięci RAM, obudowa: desktop, RouterOS L5

Producent: MikroTik

507,90 zł z VAT 412,93 zł netto

szt

Ubiquiti LTU Lite (LTU-Lite)

Ubiquiti LTU Lite (LTU-Lite)

Radio 5GHz z zintegrowaną anteną 13dBi. Działa jako Klient CPE w sieciach punkt-wielopunkt (PtMP) z LTU Rocket jako stacją bazową

Producent: Ubiquiti Networks

419,31 zł z VAT 340,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 15m

15,18 zł z VAT 12,34 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

25,71 zł z VAT 20,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator