WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

Producent: Opto

10,43 zł z VAT 8,48 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 25/800 (2 otwory)

32,80 zł z VAT 26,67 zł netto

szt

MikroTik Injector PoE Gigabit (RBGPOE)

MikroTik Injector PoE Gigabit (RBGPOE)

Adapter PoE Gigabit do zasilania każdego RouterBOARDa przez Gigabit Ethernet

Producent: MikroTik

27,28 zł z VAT 22,18 zł netto

szt

MikroTik LHG 5 (RBLHG-5nD)

MikroTik LHG 5 (RBLHG-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 24,5 dBi

Producent: MikroTik

310,85 zł z VAT 252,72 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 6U, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 19" 6U, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 6U 19", 520x330x450 mm, drzwi szklane

Producent: StalFlex

271,40 zł z VAT 220,65 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 0.5m

29,09 zł z VAT 23,65 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 10m

18,28 zł z VAT 14,86 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator