WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

Producent: Opto

12,15 zł z VAT 9,88 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TechnicLan WUSB-150HN 500mW 5dBi

BESTSELLER

TechnicLan WUSB-150HN 500mW 5dBi

Karta radiowa USB High Power w standardzie 802.11b/g/n o wysokiej mocy 500mW ze złączem RP-SMA/ż i zewnętrzną anteną 5 dBi, 1T1R MIMO, karta działa z tunerami NBOX

Producent: TechnicLan

40,59 zł z VAT 33,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 7m

13,28 zł z VAT 10,80 zł netto

szt

Ubiquiti NanoStation Loco M5

Ubiquiti NanoStation Loco M5

W LOCO M5 została zastosowana nowa dwu polaryzacyjna antena o zysku 13dBi. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

263,06 zł z VAT 213,87 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

20,57 zł z VAT 16,72 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

13,01 zł z VAT 10,58 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator