WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 10m

Producent: Opto

31,66 zł z VAT 25,74 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik RB3011UiAS-RM

MikroTik RB3011UiAS-RM

1GB pamięci RAM, 1x SFP, 10x gigabitowych portów Ethernet, USB 3.0, PoE, dotykowy panel LCD

Producent: MikroTik

683,27 zł z VAT 555,50 zł netto

szt

Tenda AC10

Tenda AC10

Inteligentny, bezprzewodowy, gigabitowy, dwupasmowy router AC1200

Producent: Tenda

131,30 zł z VAT 106,75 zł netto

szt

MikroTik hAP (RB951Ui-2nD)

MikroTik hAP (RB951Ui-2nD)

2.4GHz, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB

Producent: MikroTik

169,44 zł z VAT 137,76 zł netto

szt

LR-Link LREC9802BF-2SFP+

LR-Link LREC9802BF-2SFP+

Karta przeznaczona do wykorzystania w serwerach.
Intel 82599ES, PCI-E x8, Dual SFP+ 10Gb/s, Fiber NIC Server Adapter

Producent: LR-Link

923,30 zł z VAT 750,65 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 15m

16,17 zł z VAT 13,15 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

24,60 zł z VAT 20,00 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 20m

56,36 zł z VAT 45,82 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator