WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 10m

Producent: Opto

29,89 zł z VAT 24,30 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 10m

25,66 zł z VAT 20,86 zł netto

szt

MikroTik RB3011UiAS-RM

MikroTik RB3011UiAS-RM

1GB pamięci RAM, 1x SFP, 10x gigabitowych portów Ethernet, USB 3.0, PoE, dotykowy panel LCD

Producent: MikroTik

662,97 zł z VAT 539,00 zł netto

szt

Ubiquiti (NBE-5AC-Gen2) NanoBeam 5AC 19 dBi Gen2

414,51 zł z VAT 337,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 15m G657B3 EasyBend

32,28 zł z VAT 26,24 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 15m

16,76 zł z VAT 13,63 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m

26,04 zł z VAT 21,17 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator