WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 10m

Producent: Opto

29,52 zł z VAT 24,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik hAP (RB951Ui-2nD)

MikroTik hAP (RB951Ui-2nD)

2.4GHz, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB

Producent: MikroTik

162,32 zł z VAT 131,97 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 10m

25,31 zł z VAT 20,58 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 15m G657B3 EasyBend

31,88 zł z VAT 25,92 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 15m

16,56 zł z VAT 13,46 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link Archer T2U Nano

TP-Link Archer T2U Nano

Dwupasmowa bezprzewodowa karta sieciowa USB, AC600.

Producent: TP-Link

52,59 zł z VAT 42,76 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

27,43 zł z VAT 22,30 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0,5m

8,39 zł z VAT 6,82 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator