WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Uchwyt nasłupowy I-Y01

5,17 zł z VAT 4,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Uchwyt nasłupowy do kabli napowietrznych.

MBL-1,5kN,
Waga-0,5kg,

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków. Czarna powłoka z PCV zabezpiecza kabel przed wpływem czynników zewnętrznych.

Producent: Seven

323,49 zł z VAT 263,00 zł netto

szt

Taśma izolacyjna 25m

5,66 zł z VAT 4,60 zł netto

szt

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

13,03 zł z VAT 10,59 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

39,36 zł z VAT 32,00 zł netto

szt

Huawei ONT HG8546M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE 1x POTS 1x USB WIFI

163,20 zł z VAT 132,68 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt odciągowy I-69.PAT

Uchwyt odciągowy I-69.PAT

Do kabli napowietrznych okrągłych o średnicy 6-9mm

Producent: Telcom

9,72 zł z VAT 7,90 zł netto

szt

Uchwyt przelotowy I-T1500.ES

Uchwyt przelotowy I-T1500.ES

Przeznaczony jest do kabli okrągłych.

Producent: Telcoline

11,25 zł z VAT 9,15 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator