WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

Producent: Opto

24,74 zł z VAT 20,11 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 3m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail U.FL - SMA/ż (20 cm)

18,30 zł z VAT 14,88 zł netto

szt

Uchwyt kablowy 80x40

4,86 zł z VAT 3,95 zł netto

szt

MikroTik hAP mini (RB931-2nD)

MikroTik hAP mini (RB931-2nD)

3x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

96,56 zł z VAT 78,50 zł netto

szt

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

331,89 zł z VAT 269,83 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1270, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1270, DDM

(WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

172,80 zł z VAT 140,49 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,68 zł z VAT 7,06 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 70m G657A2

78,97 zł z VAT 64,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator