WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

Producent: Opto

27,47 zł z VAT 22,33 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 3m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

25,81 zł z VAT 20,98 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657B3 EasyBend

13,92 zł z VAT 11,32 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1330, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1330, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

191,79 zł z VAT 155,93 zł netto

szt

Szuflada zapasu kabla 19" 1U, czarna

Szuflada zapasu kabla 19" 1U, czarna

Szuflada zapasu kabla 1U w kolorze czarnym do montażu w szafie Rack 19"

Producent: StalFlex

127,80 zł z VAT 103,90 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS310-1G-5S-4S+IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS310-1G-5S-4S+IN

10-portowy switch typu desktop z 5x slotami SFP, 4x slotami SFP+, 1x portem Gigabit Ethernet (PoE-In)

Producent: MikroTik

949,74 zł z VAT 772,15 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

25,26 zł z VAT 20,54 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 0.5m

29,09 zł z VAT 23,65 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator