WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

Producent: Opto

22,76 zł z VAT 18,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 3m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tornado MIMO LTE 14HV

Tornado MIMO LTE 14HV

Poprawia zasięg przy usługach LTE , 4G, 3G, 2G od 800 do 2600 MHz.

Producent: City Media

230,00 zł z VAT 186,99 zł netto

szt

Uchwyt kablowy 40x40

4,55 zł z VAT 3,70 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m G657A2

9,88 zł z VAT 8,03 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m G657B3 EasyBend

9,72 zł z VAT 7,90 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

16,53 zł z VAT 13,44 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 0.5m

18,65 zł z VAT 15,16 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

17,44 zł z VAT 14,18 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator