WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

Producent: Opto

21,76 zł z VAT 17,69 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 3m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

17,54 zł z VAT 14,26 zł netto

szt

Uchwyt kablowy 80x40

4,80 zł z VAT 3,90 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1270, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1270, DDM

(WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

173,58 zł z VAT 141,12 zł netto

szt

Szuflada zapasu kabla 19" 1U, czarna

Szuflada zapasu kabla 19" 1U, czarna

Szuflada zapasu kabla 1U w kolorze czarnym do montażu w szafie Rack 19"

Producent: StalFlex

111,93 zł z VAT 91,00 zł netto

szt

MikroTik Audience WiFi (RBD25G-5HPacQD2HPnD)

MikroTik Audience WiFi (RBD25G-5HPacQD2HPnD)

Domowy punkt dostępowy WiFi tri-band (2,4 GHz i 2x 5 GHz) z technologią Mesh - tworzenia siatki

Producent: MikroTik

625,85 zł z VAT 508,82 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

9,72 zł z VAT 7,90 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 1m

19,10 zł z VAT 15,53 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator