WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

Producent: Opto

10,30 zł z VAT 8,37 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 3m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

MikroTik RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5. Wersja przystosowane do montażu w szafach RACK DEMO

Producent: MikroTik

453,92 zł z VAT 369,04 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657A2

8,83 zł z VAT 7,18 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 5m G657A2

12,15 zł z VAT 9,88 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik SXTsq 5 High Power (RBSXTsq5HPnD)

MikroTik SXTsq 5 High Power (RBSXTsq5HPnD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain

Producent: MikroTik

191,41 zł z VAT 155,62 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 15m

31,12 zł z VAT 25,30 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 0,5m

22,29 zł z VAT 18,12 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator