WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

Producent: Opto

10,07 zł z VAT 8,19 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 3m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tester RJ-45, RJ-11

20,97 zł z VAT 17,05 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

9,99 zł z VAT 8,12 zł netto

szt

Ubiquiti PowerBeam 5AC Gen2 (PBE-5AC-Gen2)

Ubiquiti PowerBeam 5AC Gen2 (PBE-5AC-Gen2)

Praca w paśmie 5 GHz, standard AC, przepustowość 450Mb/s, zasięg 25km, 1x port Gigabit Ethernet, zintegrowana antena o średnicy 40 cm i zysku 25 dBi

Producent: Ubiquiti Networks

483,09 zł z VAT 392,76 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-H

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-H

Możliwość stosowania z prefabrykowanymi pigtailami i patchcordami światłowodowymi.

Producent: Tracom

6,37 zł z VAT 5,18 zł netto

szt

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0212F, 2 wejścia, 12 wyjść

64,78 zł z VAT 52,67 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,93 zł z VAT 7,26 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 10m

50,18 zł z VAT 40,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator