WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-ST/UPC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

27,92 zł z VAT 22,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m

17,77 zł z VAT 14,45 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 7m

28,23 zł z VAT 22,95 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator