WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-ST/UPC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

28,75 zł z VAT 23,37 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,61 zł z VAT 7,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 7m G657A2

28,61 zł z VAT 23,26 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator