WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m G657A2

Producent: Opto

31,65 zł z VAT 25,73 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 2m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik RB1100AHx4 Dude Edition (RB1100Dx4)

MikroTik RB1100AHx4 Dude Edition (RB1100Dx4)

1GB RAM, 1400 MHz Quad Core, 13x Gigabit LAN, 128 MB + 60 GB na dołączonym dysku M.2 SSD

Producent: MikroTik

1 503,18 zł z VAT 1 222,10 zł netto

szt

Organizer kabli poziomy 1U, grzebieniowy

20,54 zł z VAT 16,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 0.5m (szary)

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 0.5m (szary)

Patchcord podwójnie ekranowany

3,60 zł z VAT 2,93 zł netto

szt

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (50szt.)

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (50szt.)

Zestaw elementów pozwalający na montaż urządzeń lub elementów wyposażenia w szafach 10 i 19".

41,00 zł z VAT 33,33 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 1m (szary)

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 1m (szary)

Patchcord podwójnie ekranowany

4,21 zł z VAT 3,42 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

23,30 zł z VAT 18,94 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657A2

11,40 zł z VAT 9,27 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator