WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail ST/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

9,25 zł z VAT 7,52 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail ST/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) 2m.

Produkty z tej samej kategorii

12x Pigtail LC/APC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

56,28 zł z VAT 45,76 zł netto

szt

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

50,65 zł z VAT 41,18 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator