WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail ST/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

9,03 zł z VAT 7,34 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail ST/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) 2m.

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail ST/UPC, MM OM3, 2m

8,27 zł z VAT 6,72 zł netto

szt

Pigtail ST/UPC, MM OM2, 1m

7,80 zł z VAT 6,34 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator