WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail ST/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

8,92 zł z VAT 7,25 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail ST/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) 2m.

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/UPC, MM OM3, 2m

6,37 zł z VAT 5,18 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

6,11 zł z VAT 4,97 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator