WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

6,54 zł z VAT 5,32 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

2,08 zł z VAT 1,69 zł netto

szt

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

14,64 zł z VAT 21,34 zł 11,90 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

86,67 zł z VAT 70,46 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02D

11,40 zł z VAT 9,27 zł netto

szt

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0308G, 3 wejścia, 8 wyjść

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0308G, 3 wejścia, 8 wyjść

Wersja z ramką na adaptery; 3 wejścia, 8 wyjść

45,68 zł z VAT 37,14 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail FC/APC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

11,91 zł z VAT 9,68 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

2,96 zł z VAT 2,41 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator