WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

5,55 zł z VAT 4,51 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 1m.

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 1m

4,62 zł z VAT 3,76 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

5,25 zł z VAT 4,27 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator