WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

6,11 zł z VAT 4,97 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Pigtail SC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

15,58 zł z VAT 12,67 zł netto

szt

Puszka natynkowa, kat. 6, 1x RJ-45, STP

6,35 zł z VAT 5,16 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

4,21 zł z VAT 3,42 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m

17,75 zł z VAT 14,43 zł netto

szt

Kabel zasilający samochodowy, 4 piny, 1.5m (PR2AM20M)

40,54 zł z VAT 32,96 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/UPC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

5,66 zł z VAT 4,60 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Pigtail ST/UPC, MM OM2, 2m

9,29 zł z VAT 7,55 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator