WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Organizer kabli poziomy 1U

Producent: brak danych

23,67 zł z VAT 19,24 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Organizator kabli poziomy 1U

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Profesjonalny zaciskacz-nóż LSA/Krone HY-110

41,82 zł z VAT 34,00 zł netto

szt

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory) dolny

BESTSELLER

10,00 zł z VAT 8,13 zł netto

szt

Zasilacz (POE-50-60W) PoE airFiber 50V 1.2A

Zasilacz (POE-50-60W) PoE airFiber 50V 1.2A

Zasilacz do urządzenia airFiber

Producent: Ubiquiti Networks

65,99 zł z VAT 53,65 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

210,80 zł z VAT 171,38 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt kablowy 80x40

4,80 zł z VAT 3,90 zł netto

szt

Uchwyt kablowy 80x80

5,17 zł z VAT 4,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator