WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

Producent: Option

93,47 zł z VAT 75,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
1x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1550nm
Budżet mocy/zasięg portu
22dB / 40km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

17,20 zł z VAT 13,98 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

166,26 zł z VAT 135,17 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

19,46 zł z VAT 15,82 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN

Zarządzalny switch z 1x gigabitowym portem Ethernet i 4 slotami SFP+ (10 Gb/s). Procesor 800 MHz, 512 MB pamięci RAM, maks. przepustowość przełączania (non-blocking) 41 Gb/s, prędkość przekazywania pakietów 61 Mp/s, funkcja Dual Boot, metalowa obudowa typu desktop.

Producent: MikroTik

642,68 zł z VAT 522,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 0,5m

8,03 zł z VAT 6,53 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+2332LC10D

MikroTik S+2332LC10D

SFP+ WDM 10G, SM LC, 1270/1310nm, dystans 10km

Producent: MikroTik

1 502,52 zł z VAT 1 221,56 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 24dB, 80km, TX1490, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 24dB, 80km, TX1490, DDM

WDM, TX: 1490nm, RX: 1550nm), SM SC, 80km, DDM

Producent: Option

274,91 zł z VAT 223,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator