WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

Producent: Option

97,65 zł z VAT 79,39 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
1x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1550nm
Budżet mocy/zasięg portu
22dB / 40km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

8,27 zł z VAT 6,72 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

20,34 zł z VAT 16,54 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 40km, DDM

Producent: Option

122,08 zł z VAT 99,25 zł netto

szt

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1550nm, 80km (S-55DLC80D)

157,97 zł z VAT 128,43 zł netto

szt

MikroTik Wireless Wire Cube (CubeG-5ac60adpair)

MikroTik Wireless Wire Cube (CubeG-5ac60adpair)

Para urządzeń punkt-punkt na odległość do 800m, 60GHz, standard 802.11ad z zapasowym radiem 5 GHz i portem Gigabit Ethernet

Producent: MikroTik

1 150,05 zł z VAT 935,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+2332LC10D

MikroTik S+2332LC10D

SFP+ WDM 10G, SM LC, 1270/1310nm, dystans 10km

Producent: MikroTik

1 569,75 zł z VAT 1 276,22 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 40km, DDM

Producent: Option

113,74 zł z VAT 92,47 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator