WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Producent: MikroTik

255,90 zł z VAT 208,05 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik S-3553LC20D to zestaw dwóch wkładek SFP WDM 1.25Gbps dla światłowodu jednomodowego. Wkładki są w pełni kompatybilne z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

S-3553LC20D
 
Porty
1x 1.25 Gbps LC
Długość fali TX
1310nm i 1550nm
Długość fali RX
1550nm i 1310nm
Zasięg portu
20KM
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
światłowód jednomodowy 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Taśma samowulkanizująca 3,5m

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

szt

Zasilacz buforowy AD-155B (zw. prąd)

Zasilacz buforowy AD-155B (zw. prąd)

Wersja ze zwiększonym prądem ładowania.

Producent: Mean Well

217,71 zł z VAT 177,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik LHG 5 (RBLHG-5nD)

MikroTik LHG 5 (RBLHG-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 24,5 dBi

Producent: MikroTik

235,02 zł z VAT 191,07 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+2332LC10D

MikroTik S+2332LC10D

SFP+ WDM 10G, SM LC, 1270/1310nm, dystans 10km

Producent: MikroTik

1 297,48 zł z VAT 1 054,86 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 24dB, 80km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 24dB, 80km, TX1550, DDM

WDM, TX: 1550nm, RX: 1490nm, SM SC, 80km, DDM

Producent: Option

237,39 zł z VAT 193,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator