WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Producent: MikroTik

309,60 zł z VAT 251,71 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik S-3553LC20D to zestaw dwóch wkładek SFP WDM 1.25Gbps dla światłowodu jednomodowego. Wkładki są w pełni kompatybilne z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

S-3553LC20D
 
Porty
1x 1.25 Gbps LC
Długość fali TX
1310nm i 1550nm
Długość fali RX
1550nm i 1310nm
Zasięg portu
20KM
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
światłowód jednomodowy 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt opaski 20x20mm, 100szt

29,52 zł z VAT 24,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

101,09 zł z VAT 82,19 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Optec SFP 1.25Gbps, SC SM, 80km, WDM TX 1550/RX1490

633,61 zł z VAT 515,13 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-SM-10G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack

874,59 zł z VAT 711,05 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator