WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Producent: MikroTik

253,26 zł z VAT 205,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik S-3553LC20D to zestaw dwóch wkładek SFP WDM 1.25Gbps dla światłowodu jednomodowego. Wkładki są w pełni kompatybilne z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

S-3553LC20D
 
Porty
1x 1.25 Gbps LC
Długość fali TX
1310nm i 1550nm
Długość fali RX
1550nm i 1310nm
Zasięg portu
20KM
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
światłowód jednomodowy 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Panel Standard 2,4GHz 16 dBi

Panel Standard 2,4GHz 16 dBi

Antena panelowa 16 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją poziomą lub pionową zakończona złączem N/ż

Producent: brak danych

43,05 zł z VAT 35,00 zł netto

szt

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

62,02 zł z VAT 50,42 zł netto

szt

Bateria Philips 6LR61E1B/10 Ultra Alkaline (9V)

13,53 zł z VAT 11,00 zł netto

szt

Uchwyt na szynę DIN 35mm

12,05 zł z VAT 9,80 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

42,35 zł z VAT 34,43 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 40km, DDM

Producent: Option

87,86 zł z VAT 71,43 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator