WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Producent: MikroTik

255,90 zł z VAT 208,05 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik S-3553LC20D to zestaw dwóch wkładek SFP WDM 1.25Gbps dla światłowodu jednomodowego. Wkładki są w pełni kompatybilne z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

S-3553LC20D
 
Porty
1x 1.25 Gbps LC
Długość fali TX
1310nm i 1550nm
Długość fali RX
1550nm i 1310nm
Zasięg portu
20KM
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
światłowód jednomodowy 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zaciskarka złączy RJ-45 HT-L2182R

Zaciskarka złączy RJ-45 HT-L2182R

"Wyczynowa" zaciskarka z najwyższej półki

Producent: Hanlong

103,57 zł z VAT 84,20 zł netto

szt

Obudowa wewnętrzna do MikroTik RB2011

Obudowa wewnętrzna do MikroTik RB2011

Obudowa wewnętrzna pasująca do płyt RouterBoard MikroTik z serii RB2011.

Producent: MikroTik

78,35 zł z VAT 63,70 zł netto

szt

Szafkowy zasilacz buforowy ZBF-24V-5A-7Ah

249,69 zł z VAT 203,00 zł netto

szt

12x Pigtail SC/UPC, SM, 1.5m, 12 kolorów

45,92 zł z VAT 37,33 zł netto

szt

PowerWalker VI 2200 RLE

PowerWalker VI 2200 RLE

UPS o mocy 2200VA/1320W wyposażony w 4x IEC, USB (HID), RS-232, do montażu w szafach RACK 19".

Producent: PowerWalker

1 223,85 zł z VAT 995,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 40km, DDM

Producent: Option

88,78 zł z VAT 72,18 zł netto

szt

82,09 zł z VAT 66,74 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator