WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Producent: MikroTik

267,98 zł z VAT 217,87 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik S-3553LC20D to zestaw dwóch wkładek SFP WDM 1.25Gbps dla światłowodu jednomodowego. Wkładki są w pełni kompatybilne z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

S-3553LC20D
 
Porty
1x 1.25 Gbps LC
Długość fali TX
1310nm i 1550nm
Długość fali RX
1550nm i 1310nm
Zasięg portu
20KM
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
światłowód jednomodowy 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt masztu 15

Uchwyt masztu 15

W komplecie 2 cybanty

35,85 zł z VAT 29,15 zł netto

szt

MikroTik PowerBox (RB750P-PBr2)

MikroTik PowerBox (RB750P-PBr2)

5x LAN, 64MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

262,51 zł z VAT 213,42 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS

1x gigabitowy port Ethernet, 12x slotów SFP+ (10 Gb/s) oraz 2x sloty SFP28 (25 Gb/s), 2x zasilacze redundantne, 4 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 6

Producent: MikroTik

2 269,56 zł z VAT 1 845,17 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Optec SFP 1.25Gbps, SC SM, 80km, WDM TX 1550/RX1490

548,41 zł z VAT 445,86 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

60,85 zł z VAT 49,47 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator