WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Zasilacz buforowy PSBB2512 13.8V/2,5A

Producent: Pulsar

PROMOCJA 146,37 zł z VAT 166,05 zł 119,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Obudowa
metalowa, IP20
Wymiary
235 x 235 x 98
Waga netto/brutto
2,2 / 2,4 Kg
Miejsce na akumulator
7Ah/12V ołowiowo-kwasowy suchy (SLA)
Zasilanie
230V/AC, 0,26A max. 3,5A "zimny start"
Moc zasilacza
34W max.
Napięcie wyjściowe
11,0V~13,8V DC
Prąd wyjściowy
2,5A max.
Ilość wyjść zasilania
1
Akustyczna sygnalizacja pracy
brak
Warunki pracy
-10°C +40°C
Certyfikaty deklaracje
CE, RoHS

Pliki załączone do produktu

PSBB2512_datasheet.pdf (Rozmiar: 0,09 MB) pobierz
Specyfikacja

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

SparkLAN WMIA-123AG

SparkLAN WMIA-123AG

Karta radiowa miniPCI w standardzie 802.11a/b/g ze złączem U.FL

Producent: SparkLAN

93,39 zł z VAT 75,93 zł netto

szt

Złącze N/m zaciskane na H155 (gold)

6,73 zł z VAT 5,47 zł netto

szt

PG-9, Dławik szary

1,23 zł z VAT 1,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

42,51 zł z VAT 34,56 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Szafkowy zasilacz buforowy ZBF-48V-2.7A-18Ah

405,90 zł z VAT 330,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Szafkowy zasilacz buforowy ZBF-R35C

Szafkowy zasilacz buforowy ZBF-R35C

Możliwość montażu płyt embedded firm: Mikrotik lub Alix. W zestawie akumulator 12V 7.2Ah.

Producent: MW Power

191,88 zł z VAT 156,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator