WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 70m G657A2

Producent: Opto

79,15 zł z VAT 64,35 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 70m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 100m G657A2

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 120m G657A2

125,46 zł z VAT 102,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 140m G657A2

135,79 zł z VAT 110,40 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 160m G657A2

154,98 zł z VAT 126,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 180m G657A2

168,26 zł z VAT 136,80 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 200m G657A2

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 20m G657A2

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 250m G657A2

234,75 zł z VAT 190,85 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 30m G657A2

48,71 zł z VAT 39,60 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 40m G657A2

60,52 zł z VAT 49,20 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 50m G657A2

64,94 zł z VAT 52,80 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 60m G657A2

72,32 zł z VAT 58,80 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 90m G657A2

95,20 zł z VAT 77,40 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 30m G657A2

51,66 zł z VAT 42,00 zł netto

szt

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-FTP-PE

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny, SXKD-5E-FTP-PE

Wysokiej jakości zewnętrzny, ekranowany kabel CAT5E z płaszczem PE, klasa reakcji na ogień Fca, box 305 m

Producent: Solarix

581,30 zł z VAT 472,60 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy boczny 40 prawy

31,30 zł z VAT 25,45 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC kasetkowy (casette)

36,89 zł z VAT 29,99 zł netto

szt

Bandownica do taśmy stalowej I-NAP-003

Bandownica do taśmy stalowej I-NAP-003

Posiada wbudowany nóż do cięcia taśmy.

187,45 zł z VAT 152,40 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

24,30 zł z VAT 19,76 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

24,21 zł z VAT 19,68 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator