WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 70m G657A2

Producent: Opto

78,97 zł z VAT 64,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 70m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

104,59 zł z VAT 85,03 zł netto

szt

MikroTik DynaDish 5 (RBDynaDishG-5HacDr3)

MikroTik DynaDish 5 (RBDynaDishG-5HacDr3)

Zintegrowana stacja kliencka (CPE) typu full outdoor przeznaczona na pasmo 5GHz, zgodna ze standardem 802.11ac, 30dBm

Producent: MikroTik

575,23 zł z VAT 467,67 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

40,42 zł z VAT 32,86 zł netto

szt

Zasilacz buforowy PMU-27V155WCCA 27.6V

Zasilacz buforowy PMU-27V155WCCA 27.6V

Zasilacz buforowy Delta 27.6V.

Producent: Delta Electronics

158,67 zł z VAT 129,00 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-H

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-H

Możliwość stosowania z prefabrykowanymi pigtailami i patchcordami światłowodowymi.

Producent: Tracom

6,37 zł z VAT 5,18 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

22,89 zł z VAT 18,61 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 20m G657B3 Ghost (przeźroczysty)

NOWOŚĆ!

42,91 zł z VAT 34,89 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator