WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 70m G657A2

Producent: Opto

78,97 zł z VAT 64,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 70m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m

293,97 zł z VAT 239,00 zł netto

szt

Zasilacz (POE-24-12W) PoE 24V 0.5A

Zasilacz (POE-24-12W) PoE 24V 0.5A

Adapter PoE dla sprzętu zasilanego 24 V (np. RouterBoard, Alix, WispStation, Bullet oraz innych).

Producent: Ubiquiti Networks

30,75 zł z VAT 25,00 zł netto

szt

RouterBoard PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

RouterBoard PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

5 gigabitowych portów Ethernet, SFP, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

359,90 zł z VAT 292,60 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 50m G657A2

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

szt

Hak nakrętkowy Ø12

10,46 zł z VAT 8,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

17,87 zł z VAT 14,53 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 20m

24,67 zł z VAT 20,06 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator